šeštadienis, vasario 27 d.
Savaitės horoskopas (liepos 22–28 d.)
tiesa.com
Pixabay.com

Ši savaitė daugumai Zodiako ženklų bus produktyvi. Jie sugebės ramiau mąstyti, aiškiau įvertinti situaciją, pateikti svaresnių argumentų derybose. Galima bus atlikti kelis darbus vienu metu, bet taip elgtis nepatartina. Geriau stengtis susikoncentruoti į vieną dalyką, nes kitaip savaitės pabaigoje pajusite didelį nuovargį ir apatiją, tada net meilės reikalai neberūpės. Dirbkite lėtai ir kruopščiai. Derinkite darbus su poilsiu. Jei viską gerai suderinsite, savaitė jums bus puiki.

AVINAS (03 21–04 20)

Pastaruoju metu jūsų gyvenimo tempas buvo tikrai smarkus, tačiau dabar turėsite galimybę atsikvėpti ir šiek tiek laiko skirti savo pomėgiams. Nors gali atrodyti, kad dar reikia atlikti daugybę darbų, žvaigždės pataria šiek tiek sulėtinti tempą ir daugiau laiko skirti vien tik sau. Palankus metas planuoti atostogas, aplankyti seniai matytus draugus ar giminaičius.

JAUTIS (04 21–05 20)

Gali kilti sunkumų atliekant įprastus darbus, todėl nusiteikite, kad teks šiek tiek paplušėti. Šiuo laikotarpiu nerekomenduojama kurti ateities planų, nes ne viskas priklausys vien tik nuo jūsų pačių. Jei nėra galimybės nieko neplanuoti, žvaigždės pataria turėti ir atsarginį planą, nes tokiu atveju jums nereikės nusivilti, jei nepavyks pasiekti užsibrėžtų tikslų. Laimei, greitu metu galite tikėtis kur kas sėkmingesnio laikotarpio.

DVYNIAI (05 21–06 21)

Tikėtina, kad jums pavyks pabėgti nuo rutinos ir praskaidrinti savo kasdienybę. Šiuo laikotarpiu viskas yra jūsų rankose, tad jei norite ką nors pakeisti, pradėkite nuo savęs. Net ir sudėtingas užduotis galėsite įveikti be didelių pastangų, ir tam jums neprireiks kitų žmonių pagalbos. Jei jau seniai svajojate keisti darbovietę, dabar bus palankus metas imtis tam tikrų veiksmų – tikėtina, kad labai greitai turėsite galimybę nueiti į kelis darbo pokalbius.

VĖŽYS (06 22–07 22)

Būsite romantiškai nusiteikę ir tiesiog skrajosite padebesiais, todėl gali būti sudėtinga atlikti tam tikras įprastas užduotis. Šiuo laikotarpiu galimos naujos pažintys ir malonūs atsitiktinumai, tačiau profesinėje srityje teks susidurti su tam tikrais sunkumais. Žvaigždės pataria nepriimti skubotų sprendimų, neplanuoti svarbių susitikimų ir nepasirašinėti sutarčių. Būsite labai išsiblaškę, todėl galite privelti klaidų ar pasielgti pernelyg neapdairiai.

LIŪTAS (07 23–08 23)

Nors būsite kupini idėjų, stokosite jėgų jas realizuoti. Įgyvendinti savo sumanymus galėsite kur kas paprasčiau, jei sudarysite svarbiausių darbų sąrašą ir numatysite priemones, kurios padėtų įgyvendinti tikslus. Jei matysite, kad tam tikrų darbų atlikimas yra pernelyg sudėtingas ar reikalaujantis daug laiko, paprašykite kolegų ar draugų pagalbos. Tai padės jums kur kas greičiau įgyvendinti savo sumanymus ir tam neišeikvosite pernelyg daug energijos.

MERGELĖ (08 24–09 23)

Jūsų laukia pokyčiai, kuriems tikriausiai nebūsite pasiruošę. Šiuo laikotarpiu geriausia nieko neplanuoti, nes žvaigždės jums žada nemažai netikėtumų. Išsigąsti tikrai neverta – tikėtina, kad artėjantys pokyčiai jums bus tikrai į naudą. Daugiau dėmesio skirkite pradėtų darbų užbaigimui, tačiau pasistenkite nepradėti naujų projektų, nes jų įgyvendinimas gali tapti tikru iššūkiu.

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Jūsų laukia kūrybingas ir produktyvus laikotarpis. Atrodys, kad viskas einasi tarsi sviestu patepta, todėl įvairios užduotys tikrai nepareikalaus pernelyg didelių pastangų. Turėsite laiko ne tik pabaigti pradėtus darbus, bet ir galimybę pasilepinti mėgstamomis veiklomis. Neatsisakykite galimybės susitikti su seniai matytis bičiuliais, aplankykite giminaičius ar susiplanuokite trumpas atostogas – visa tai jums bus tikrai į naudą.

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Žvaigždės jokių pokyčių nenumato, tačiau šiuo laikotarpiu galite būti jautresni nei įprastai. Pasistenkite kuo ramiau reaguoti į draugų ar kolegų pastabas, venkite ginčų, kurie prie gero tikrai neprives. Raskite būdų, kurie padėtų jums atsipalaiduoti, o prieš ką nors sakydami kelis kartus pagalvokite: atminkite, kad žodis – ne žvirblis, todėl pernelyg pasikarščiavę vėliau galite labai gailėtis.

ŠAULYS (11 23–12 21)

Šiuo laikotarpiu žvaigždės nerekomenduoja pradėti ilgalaikių projektų įgyvendinimo, nes gali tekti susidurti su tikrai nemažais iššūkiais. Atrodys, kad laikas tiesiog tirpsta, o užsibrėžtų tikslų taip ir nepavyksta įgyvendinti, todėl pirmiausia užbaikite pradėtus darbus, o jau tada galėsite pagalvoti ir apie naujus užmojus. Nors šis etapas neatrodys pats maloniausias, žvaigždės jums yra paruošusios ir tikrai malonią staigmeną.

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

Pagaliau galėsite pasidžiaugti savo darbo vaisiais. Kurį laiką teko įdėti tikrai nemažai pastangų, kad pavyktų įgyvendinti užsibrėžtus tikslus, tačiau dabar žvaigždės žada tikrai malonių permainų. Atrodys, kad viskas einasi sklandžiai net ir be didelių jūsų pastangų, o papilnėjusi piniginė leis planuoti seniai išsvajotus pirkinius. Šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria saugotis ilgapirščių ir daugiau dėmesio skirti savo sveikatai.

VANDENIS (01 21–02 19)

Būsite labai energingi, todėl turėsite galimybę įgyvendinti seniai užsibrėžtus tikslus. Šiuo laikotarpiu jums bus atviros visos durys, tad viskas eisis be didelių pastangų. Būsite žavūs ir nusiteikę bendrauti, galimos naujos pažintys bei svarbūs susitikimai. Vienišiai turės progą užmegzti naujų pažinčių, iš kurių gali išsirutulioti ir kai kas daugiau. Žvaigždės pataria pasinaudoti siunčiamomis galimybėmis, tai teigiamai atsilieps netolimai jūsų ateičiai.

ŽUVYS (02 20–03 20)

Jūsų laukia gana įtemptas metas, todėl svarbu ieškoti būdų, kurie padėtų jums atsipalaiduoti. Nors darbai nebus atliekami taip sklandžiai, kaip galbūt norėtųsi, tačiau atminkite, kad gyvenimas – ne vien tik jūsų profesinė sritis. Šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria susirūpinti savo sveikata: net ir menkiausi negalavimai gali išsivystyti į rimtą ligą, todėl svarbu tam kuo greičiau užkirsti kelią.

2019 07 19 12:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt