antradienis, kovo 2 d.
Savaitės horoskopas (liepos 29 – rugpjūčio 4 d.)
tiesa.com
Pixabay.com

Jeigu nerimaujate dėl to, kad kai kurie gyvenimo aspektai neatitinka jūsų lūkesčių, šią savaitę derėtų atsipalaiduoti. Jums pasitaikys daug puikių galimybių pakeisti gyvenimą į gera, tik reikės nežiopsoti ir ryžtingai jomis pasinaudoti. Dirbantiems savaitė bus produktyvi, o tie, kurie pasirinko poilsį, sugebės pasidžiaugti vasara.

AVINAS (03 21–04 20)

Jus gali pradžiuginti netikėta naujiena, kuri privers iš naujo susidėlioti planus. Šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria kiek įmanoma mažiau planuoti, nes įvairūs netikėtumai gali visiškai sujaukti jūsų dienotvarkę. Nors įvairių smulkių darbų tikrai netrūks, su viskuo puikiai susidorosite, o dienos pabaigoje jausitės tikrai daug pasiekę. Jei įveikti tam tikras užduotis pasirodys pernelyg keblu, nebijokite prašyti draugų ar artimųjų pagalbos.

JAUTIS (04 21–05 20)

Būsite labai ryžtingi, todėl savo kelyje pasitaikiusias kliūtis įveiksite be didelių pastangų. Jūsų entuziazmas bus tiesiog užkrečiantis, todėl dabar itin palankus metas planuoti kolektyvinį darbą. Kartu galėsite tiesiog kalnus nuversti – net ir pačios didžiausios kliūtys atrodys greitai ir paprastai įveikiamos. Nėra kada tinginiauti – pasinaudokite žvaigždžių siunčiama proga.

DVYNIAI (05 21–06 21)

Galite susidurti su nedideliais nesklandumais, tačiau žvaigždės pataria jų per daug nesureikšminti – jau labai greitai galėsite džiaugtis pasiekę užsibrėžtus tikslus. Nors įvairūs netikėtumai nebūtinai bus malonūs, jau labai greitai galėsite atsipūsti ir tiesiog stebėti, kaip viskas susitvarko ir be jūsų pastangų. Taigi, aukščiau nosį ir kibkite į darbus!

VĖŽYS (06 22–07 22)

Jūsų ir aplinkinių nuomonės gali nesutapti, tai pakurstys nesutarimus. Kad ir kokie teisūs jaustumėtės, žvaigždės pataria nebūti pernelyg užsispyrusiems ir išklausyti, ką jums sako kiti. Net ir tuomet, jei sulauksite nepagrįstos kritikos, pasistenkite nesivelti į konfliktus, kurie paprasčiausiai bus bevaisiai ar net žalingi.

LIŪTAS (07 23–08 23)

Gera žinia yra tai, kad rasite būdų, kaip įgyvendinti savo svajones, tačiau šiek tiek paplušėti tikrai reikės. Nelaukite, kol kiti reikalingus darbus atliks už jus, nes visa tai gali užtrukti gerokai ilgiau, nei norėtumėte. Gali būti, kad neturėsite laiko net atsikvėpti, tačiau tai tebus laikinas etapas: dabar pasistenkite daryti viską, kas galėtų užtikrinti jūsų gerovę, ir labai greitai galėsite pasimėgauti tikrai kokybišku poilsiu.

MERGELĖ (08 24–09 23)

Šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria netvarkyti svarbių reikalų – juos bent trumpam atidėkite. Ne viskas eisis taip sklandžiai, kaip norėtųsi, o per skubėjimą galite pridaryti tikrai nemažai klaidų. Kad taip nenutiktų, vienu metu koncentruokitės tik į vieną veiklą: jei blaškysitės, padaryta žala gali būti sunkiai atitaisoma. Reikėtų būti atsargesniems vairuojant ir vengti Kelių eismo taisyklių pažeidimų.

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Rasite atsakymą į jus seniai varginusį klausimą, todėl gyvenimas nušvis kur kas ryškesnėmis spalvomis. Būsite nusiteikę bendrauti ir bendradarbiauti, todėl žvaigždės pataria neatidėlioti susitikimų, palanku planuoti bendrą veiklą su draugais ar kolegomis. Jei reikės atlikti kolektyvines užduotis, tai galėsite padaryti be didelių pastangų: kartu įveiksite net ir didžiausias kliūtis.

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Daugiau dėmesio skirkite atliekamų darbų kokybei, bet ne jų skaičiui. Nors įvairių užduočių bus tikrai nemažai, pasistenkite nepersitempti, nes labai greitai pastebėsite jėgų trūkumą ar net sveikatos problemas. Nors turėsite progų užsidirbti papildomų pinigų, prieš priimdami pasiūlymus gerai pagalvokite, ar jums to tikrai reikia. Atminkite, kad gera savijauta visada yra pati svarbiausia, todėl pasikliaukite savo nuojauta ir nesileiskite būti apakinami didesnio uždarbio galimybių.

ŠAULYS (11 23–12 21)

Žvaigždės pataria daugiau bendrauti – net ir tada, jei norėsite tiesiog nuo visų pasislėpti ir pabūti vienumoje, nepamirškite, kad draugai ir artimieji jums visada gali pagelbėti. Jei problemų sprendimas atrodys pernelyg keblus, nebijokite prašyti patarimo: objektyvus žvilgsnis net ir pačias sudėtingiausias situacijas gali paversti kur kas paprasčiau išsprendžiamomis. Nepamirškite, kad bendravimas su kitais žmonėmis neretai žada tikrai smagių akimirkų, todėl pasistenkite per daug neatsiriboti nuo aplinkinių.

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

Palankus metas spręsti teisinius klausimus bei ieškoti teisybės. Šiuo laikotarpiu žvaigždės jums šypsosi: nestokosite dėmesio ir pagyrų, todėl jus lydės tikrai pakili nuotaika. Draugai ir artimieji bus nusiteikę jums padėti, todėl prireikus pagalbos drąsiai į juos kreipkitės. Galite sulaukti tikrai patrauklaus darbo pasiūlymo, tačiau neskubėkite jo priimti – pirmiausia pasverkite naujos galimybės privalumus bei trūkumus, o jau tada imkitės tam tikrų veiksmų.

VANDENIS (01 21–02 19)

Šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria per ilgai nesvarstyti, o atsiradus naujų galimybių jomis nedelsiant pasinaudoti. Jei dvejosite, likimo siunčiamas dovanas gali priimti kiti asmenys, todėl jūs galite likti prie suskilusios geldos. Kad taip nenutiktų, pasistenkite būti budrūs ir išnaudoti visus jums siunčiamus šansus – atminkite, kad visada geriau gailėtis dėl to, ką padarėte, o ne dėl to, ko paprasčiausiai atsisakėte.

ŽUVYS (02 20–03 20)

Žvaigždės pataria kuo daugiau laiko skirti mokymuisi ir analizavimui. Jei manysite, kad viską žinote, galite sau kaip reikiant pakenkti, todėl pasistenkite, jog taip nenutiktų. Palankus metas pradėti lankyti kursus ar mokytis savarankiškai – įgytos žinios ateityje jums tikrai pravers. Jei pajusite nuovargį, raskite laiko kokybiškam poilsiui – išvykite į gamtą ar suplanuokite trumpas atostogas. Atitrūkę nuo darbų galėsite pasisemti kur kas daugiau jėgų, todėl naujų sumanymų įgyvendinimas bus gerokai sklandesnis.

2019 07 26 17:05
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt