antradienis, lapkričio 24 d.
Savaitės horoskopas (liepos 8–14 d.)
tiesa.com
Pixabay.com

Daugumai Zodiako ženklų ši liepos mėnesio savaitė bus palyginti rami ir be didelių sukrėtimų. Vienų laukia malonūs pokyčiai, kiti suras daugiau laiko poilsiui bei pramogoms ir galės pasidžiaugti vasaros malonumais.

AVINAS (03 21–04 20)

Šią savaitę Jus aplankys nenumaldomas noras kažką keisti. Galbūt nuspręsite toliau studijuoti, kelti kvalifikaciją, keisti darbą ar tiesiog išsivalyti namus. Priimant sprendimus, turėsiančius didesnės įtakos Jūsų gyvenimo kokybei, reikėtų gerai pagalvoti ir įvertinti savo galimybes. Darbe nepamirškite punktualumo ir duotų pažadų.

JAUTIS (04 21–05 20)

Nesidalykite savo mintimis su aplinkiniais, geriau įgyvendinkite tai, ką sumanėte. Prieš jus atsiveria naujos galimybės. Sėkmė jus lydės, tačiau tai nereiškia, kad triumfuosite įdėję minimalias pastangas. Padirbėkite iš peties. Savaitgalį tikėtini malonūs susitikimai su senais pažįstamais, draugais, kurių ilgą laiką nematėte.

DVYNIAI (05 21–06 21)

Savaitė palanki kurti tvirtą pagrindą ateičiai ar užbaigti tai, prie ko jau seniai ir atkakliai dirbate. Tiesa, darbo rezultatai priklausys nuo to, kiek energijos įdėsite. Savaitės viduryje galite gauti gerą žinią. Ketvirtadienį ir penktadienį pasisaugokite intrigų darbe, nedalyvaukite platinant paskalas, taip išsaugosite gerus santykius su kolegomis. Savaitgalį būtinai ilsėkitės, daugiau dėmesio skirkite sau ir šeimai.

VĖŽYS (06 22–07 22)

Puiki savaitė gimusiems po Vėžio ženklu. Pirmoje savaitės pusėje suprasite, kad jūsų pastangos ir darbas nenuėjo veltui. Tikėtini puikūs rezultatai iš projekto, prie kurio taip atkakliai dirbote pastaruoju metu. Antroje savaitės pusėje daugiau bendraukite su draugais, jie pakels jums nuotaiką ir įkvėps pasitikėjimo savimi.

LIŪTAS (07 23–08 23)

Pirmoje savaitės pusėje tikėtini konfliktai su kolegomis ar verslo partneriais. Niekam neskolinkite pinigų ir patys jų nesiskolinkite. Antroje savaitės pusėje atidžiai sekite naujienas, kad nepraleistumėte jums svarbios informacijos.

MERGELĖ (08 24–09 23)

Mergelės ženklo atstovui savaitė bus rami, jokių svarbių įvykių žvaigždės nežada. Visgi šią savaitę labai svarbus pozityvus nusiteikimas. Daugiau dėmesio skirkite veiklai, kuri gali duoti greitų rezultatų, tai gali pagerinti jūsų finansinę situaciją. Antra savaitės pusė tinkama aktyviam poilsiui.

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Svarstyklių ženklo atstovai šią savaitę bus labai aktyvūs, todėl greitai ir nesunkiai atliks bet kokią užduotį. Visgi priimant svarbius sprendimus reikėtų analizuoti situaciją. Savaitės pabaigoje gali kilti konfliktų su artimu žmogumi. Geriau nesivelkite į ginčus, išlaukite šį periodą. Neišsišokite vadovybės akyse, nepamirškite, kad kuklumas žmogų puošia.

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Šią savaitę žvaigždės pataria gerai pagalvoti, prieš ką sakant ar darant, nes yra tikimybė priimti skubotus, neteisingus sprendimus. Antradienį padidėjusi ginčų ir konfliktų tikimybė. Žvelkite į viską pozityviau, pykčio paveikti galite pridaryti nepataisomų dalykų. Daugiau laiko skirkite artimiems žmonėms, jiems dabar labai reikalingas jūsų dėmesys.

ŠAULYS (11 23–12 21)

Savaitė žada malonias ir naudingas pažintis. Savaitės pradžioje galimos sėkmingos derybos dėl bendradarbiavimo. Turėsite galimybių padidinti savo pajamas ar susikurti papildomų pajamų šaltinį. Kažkokiam sumanymui įgyvendinti jūsų žinių gali nepakakti, todėl prireiks draugų ar kolegų patarimų ir palaikymo. Ketvirtadienį ir penktadienį būkite atsargūs su pinigais ir vertybiniais popieriais.

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

Būsite ryžtingai nusiteikę, norėsite kažką iš esmės keisti ar pradėti kažką naujo. Antradienį tikėtina labai įdomi pažintis, tik nesėdėkite namuose, daugiau bendraukite. Ketvirtadienį vertėtų atkreipti dėmesį į santykius su aplinkiniais, kolegomis. Pamirškite visas praeities nuoskaudas ir pagalvokite, ką naujo, naudingo galėtumėte kartu nuveikti. Savaitgalį greičiausiai sulauksite netikėtų svečių.

VANDENIS (01 21–02 19)

Mažiau pasakokite visiems apie save, nes ta informacija gali būti pasinaudota blogais tikslais. Savaitės pradžioje tikėtina sėkmė profesinėje veikloje ar nuosavame versle. Gali būti, kad palypėsite karjeros laipteliu ar sudarysite labai naudingą sandorį. Antroje savaitės pusėje neatidėliokite svarbių darbų, delsimas gali pabloginti siekiamus rezultatus. Savaitgalį skirkite daugiau laiko ir dėmesio mylimam žmogui, atvirumo akimirką galite sužinoti apie jį kažką naujo.

ŽUVYS (02 20–03 20)

Sėkmė šią savaitę priklausys nuo jūsų gebėjimo bendrauti. Mokate patraukti žmones savo pusėn, todėl nesunkiai įveiksite visas kelyje į tikslą pasitaikiusias kliūtis. Šeštadienį dėl per didelės Jūsų nuotaikų kaitos gali kilti rimtas konfliktas šeimoje. Pasistenkite neišlieti blogos nuotaikos ant artimų žmonių.

2019 07 08 07:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt