šeštadienis, vasario 27 d.
Savaitės horoskopas (rugpjūčio 12–18 d.)
tiesa.com
Pixabay.com
Asociatyvi nuotrauka

Savaitės pradžią – nuo 12 iki 14 dienos – ženklins augantis Mėnulis. Tai bus geras laikas naujiems darbams, projektams pradėti. Tik pasistenkite kruopščiai apsvarstyti, išanalizuoti visus už ir prieš. Nuo 15 dienos prasideda pilnatis. Tą dieną geriau pabūti namuose ir nepriimti svarbių sprendimų, ypač susijusių su asmeniniais santykiais. Susitikimai ir pažintys gali sukelti nusivylimą. Nuo 16 dienos galima stiprinti ryšius su žmonėmis, įtvirtinti gautas žinias, tačiau naujų darbų ir projektų geriau kol kas nepradėti.

AVINAS (03 21–04 20)

Jūsų laukia linksmybės. Žvaigždės žada malonius netikėtumus, kurie tikrai nuskaidrins kasdienybę ir leis į pasaulį pažvelgti visai naujomis spalvomis. Net ir tuomet, jei atrodys, kad darbai niekaip nesibaigia, skirkite šiek tiek laiko poilsiui, ir tai tikrai padės įsikrauti daugiau energijos. Galite sulaukti tikrai įdomių pasiūlymų smagiai praleisti vakarą ar savaitgalį, todėl pasinaudokite jums suteiktomis galimybėmis.

JAUTIS (04 21–05 20)

Gali atrodyti, kad aplinkui visiškai nieko nevyksta, todėl apniks nuobodulys. Kad taip nenutiktų, pagalvokite, kaip galėtumėte praskaidrinti savo kasdienybę, ir tai leis kur kas geriau pasijusti. Neleiskite sau pernelyg daug tinginiauti, nes vėliau įsivažiuoti į įprastą gyvenimo ritmą gali būti pernelyg sudėtinga. Jei svarstote apie galimybę keisti darbovietę, dabar tam itin palankus metas.

DVYNIAI (05 21–06 21)

Ieškosite būdų, kurie jums padėtų nusiraminti. Įtampos tikrai netrūks, todėl svarbiausia yra tai, kaip jūs su ja kovosite. Nors šiuo metu jūsų problemos atrodys tikrai nemenkos, po kurio laiko jas prisiminsite su šypsena, todėl per daug dėl to nerimauti tikrai nereikėtų. Žvaigždės pataria tiesiog atlikti jums priklausančias užduotis ir kuo mažau sukti galvą dėl nesėkmių.

VĖŽYS (06 22–07 22)

Atrodys, kad visi tik ir bando išvesti jus iš kantrybės, tačiau labai pasistengę tikrai galite išlikti stiprūs ir nepalaužiami. Jei atrodys, kad paprasčiausiai visko per daug susikaupė, tiesiog atsiribokite nuo kasdienių darbų ir šiek tiek laiko skirkite savo mėgstamai veiklai. Atminkite, kad rytas visada protingesnis už vakarą, todėl nepriimkite skubotų sprendimų – tam sulauksite tikrai palankesnio laikotarpio.

LIŪTAS (07 23–08 23)

Ne viskas auksas, kas auksu žiba. Galite sulaukti pasiūlymo, kurie iš pirmo žvilgsnio atrodys labai patrauklūs, tačiau vėliau paaiškės, kad be reikalo tuo susigundėte. Prieš priimdami bet kokius sprendimus pirmiausia gerai pagalvokite, ar jie jums bus tikrai naudingi. Žvaigždės pataria pasitarti su savo draugais ar šeimos nariais – iš šalies situacija gali atrodyti visiškai kitokia nei jums patiems.

MERGELĖ (08 24–09 23)

Atrodys, kad laikas tiesiog skrieja: gausite daugybę užduočių, kurias teks atlikti kiek įmanoma skubiau, todėl apie poilsį galėsite tik pasvajoti. Vis dėlto net ir įtemptoje dienotvarkėje pasitaikys tikrai malonių akimirkų, kurios tikrai džiugins ir leis judėti į priekį. Laiko trūkumas šiuo metu atrodys didžiausia problema, tačiau jau labai greitai galėsite ją pamiršti.

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Būsite blaškomi į visas puses, todėl susikaupti bus labai sudėtinga. Gali tekti priimti svarbius sprendimus, tačiau žvaigždės pataria neskubėti ir tai atidėti netolimai ateičiai. Sulauksite patrauklių pasiūlymų laisvalaikiui, todėl progų nuskaidrinti savo kasdienybę tikrai netrūks. Nors darbų taip pat nestigs, tikrai rasite laiko ir kokybiškam poilsiui, kurio jums dabar tikrai labai reikia.

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Netrūks įvairių malonių smulkmenų, kurios nuspalvins jūsų kasdienybę. Nors gali atrodyti, kad nieko įdomaus nevyksta, žvaigždės pataria dažniau apsižvalgyti aplink ir pastebėti jums siunčiamas galimybes. Jei dar nesate įsipareigoję, labai greitai tai gali pasikeisti, todėl nežiopsokite ir nepraleiskite savo šansų. Net ir tuomet, jei dienotvarkė bus labai įtempta, bent truputį laiko skirkite savo mėgstamai veiklai.

ŠAULYS (11 23–12 21)

Atrodys, niekas jūsų nesupranta, tačiau gali būti, kad aplinkiniams keliate neaiškius kriterijus, ar paprasčiausiai neišsakote savo lūkesčių. Žvaigždės pataria nebūti pernelyg reikliems ir aiškiai išdėstyti, ko tikitės iš kitų, nes priešingu atveju susidursite su įvairiais nesusipratimais, kurių tikrai galima išvengti. Nors aplinkiniai žmonės jus gali varginti ar net erzinti, pasistenkite pernelyg neatsiriboti nuo jus supančių žmonių – tai gali tik dar labiau paaštrinti dabartinę situaciją.

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

Atrodys, kad jūsų pastangos nesulaukia tinkamo įvertinimo, tačiau žvaigždės pataria nesustoti ir judėti į priekį. Jus gali maloniai nustebinti netikėta draugų ar net nepažįstamų asmenų pagalba, kuri turės ženklų poveikį netolimai ateičiai. Šiuo laikotarpiu netrūks įvairių darbo ir laisvalaikio pasiūlymų, kuriuos teks kruopščiai atsirinkti. Nors apsispręsti gali būti gana sudėtinga, tuomet, jei skirsite šiek tiek laiko privalumų ir trūkumų analizei, priimti tam tikrą sprendimą galėsite gerokai paprasčiau.

VANDENIS (01 21–02 19)

Turėsite progų pabaigti seniai pradėtus darbus – šiuo laikotarpiu tai atlikti bus tikrai labai paprasta. Sulauksite aplinkinių žmonių pagalbos, ir atrodys, kad viskas einasi tarsi sviestu patepta. Nors gali kilti pagundų pradėti naujus projektus, žvaigždės pataria neskubėti ir pirmiausia skirti šiek tiek laiko poilsiui. Nestokosite pasiūlymų smagiai praleisti laisvalaikį, todėl atsiribokite nuo darbų ir leiskite sau šiek tiek atsipalaiduoti.

ŽUVYS (02 20–03 20)

Norėsite pokyčių. Nors šiuo laikotarpiu atrodys, kad viskas stovi savo vietoje ir net didelės pastangos nepadeda pasiekti pageidaujamų rezultatų, žvaigždės pataria nesustoti ir judėti į priekį. Net ir tuomet, jei atrodys, kad jūsų pastangos neatsiperka, nenukabinkite nosies ir tęskite tai, ką pradėjote. Jau labai greitai galite sulaukti tikrai malonių staigmenų, kurios turės ženklų poveikį netolimai jūsų ateičiai.

2019 08 12 06:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt