penktadienis, vasario 26 d.
Savaitės horoskopas (rugpjūčio 26 – rugsėjo 1 d.)
tiesa.com
Pixabay.com

Paskutinę vasaros savaitę daugumą Zodiako ženklų apims liūdesys ir jausmas, kad kažką praleido, pražiopsojo, nepakankamai ilsėjosi ir džiaugėsi gyvenimu. Jie norės veikti, atsigriebti už prarastą laiką. Tik nepulkite iš karto į visas keturias puses, pasirinkite tai, kas jums svarbiausia.

AVINAS (03 21–04 20)

Žvaigždės žada tikrai malonių pažinčių, todėl šis laikotarpis taps tikru išbandymu įsipareigojusiems asmenims. Turėsite įvertinti, kas jums yra svarbiau – nuotykiai ar santykiai su antrąja puse, todėl pasistenkite nepasiduoti pagundoms, kurios bus tikrai viliojančios. Darbinėje veikloje galimi smulkūs nesusipratimai, kurie temdys nuotaiką ir neleis atsipalaiduoti.

JAUTIS (04 21–05 20)

Būsite pernelyg pavargę, kad galėtumėte imtis naujos veiklos, tačiau tikrai turėsite progų pasimėgauti įdomia veikla. Jei gausite pasiūlymų pasilinksminti ar išvykti į užsienį, neatsisakykite šių galimybių, nes tai jums padės pasisemti naujų jėgų. Vertėtų daugiau dėmesio skirti santykių su antrąja puse puoselėjimui, nes pastaruoju metu pernelyg atitolote vienas nuo kito.

DVYNIAI (05 21–06 21)

Rasite būdų, kaip padidinti uždarbį: galite jaustis, tarsi atradę aukso kasyklą. Nors pagerėjusi finansinė situacija tikrai džiugins, pasistenkite, kad tai jūsų neapakintų. Žvaigždės pataria pernelyg neišlaidauti: planuodami pirkinius visuomet pagalvokite apie tai, ar jie yra būtini, ir stenkitės vengti spontaniškų pirkinių. Nors nuotaika bus tikrai pakili, galite sulaukti nemalonios žinios, kuri aptemdys jūsų kasdienybę.

VĖŽYS (06 22–07 22)

Būsite labai darbingi ir nusiteikę tiesiog kalnus nuversti. Atrodys, kad viskas, ko tik nusprendžiate imtis, einasi tarsi iš pypkės, todėl šis laikotarpis bus itin palankus pabaigti seniau pradėtus darbus. Draugams ar kolegoms gali prireikti jūsų pagalbos: tikėtina, kad išspręsti tam tikrą situaciją galėsite tik jūs, todėl neatsisakykite jiems padėti. Gali būti, kad greitu metu pagalbos prireiks ir jums patiems, todėl būkite geranoriški.

LIŪTAS (07 23–08 23)

Turėsite progų pakeisti savo profesinę kryptį, tačiau tik nuo jūsų priklausys, ar tuo pasinaudosite. Pastaruoju metu vis svarstėte apie tai, ką galėtumėte pakeisti, kad jūsų kasdienybė taptų kiek įmanoma labiau džiuginanti, o dabar turėsite galimybių tai įgyvendinti. Žvaigždės pataria pasikliauti savo nuojauta ir priimant sprendimus vadovautis ne sveiku protu, bet širdimi.

MERGELĖ (08 24–09 23)

Plauksite pasroviui: atrodys, kad jūsų gyvenime paprasčiausiai nieko nevyksta, tačiau tai leis šiek tiek atsipūsti. Darbinėje veikloje jokių pokyčių nenumatoma: tikėtina, kad ir toliau darbuositės toje pačioje pozicijoje, todėl naujų iššūkių nebus. Santykiuose su antrąja puse galėsite mėgautis ramybe: kurį laiką nuotaiką temdė smulkūs nesutarimai, tačiau dabar juos nesunkiai užglaistysite ir galėsite tiesiog mėgautis buvimu kartu.

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Nors ir svajosite apie poilsį, šiuo laikotarpiu daugiausia jūsų dėmesio pareikalaus darbinė veikla. Ne viskas eisis taip sklandžiai, kaip esate įpratę, ir tai tikrai liūdins, tačiau nepamirškite, kad viskas yra jūsų rankose: pastangos niekada nelieka nepastebėtos, todėl labai greitai už jūsų vargus bus atlyginta. Turėsite progų išeiti pasilinksminti ar išvykti į trumpą kelionę, tačiau tam šiuo metu galite neatrasti pakankamai laiko. Vis dėlto rinktis jums: jei tinkamai planuosite darbus, galbūt labai greitai galėsite pasimėgauti ir kur kas malonesne veikla.

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Džiugins kasdienės smulkmenos: atrodys, kad žvaigždžių siunčiamų dovanų tikrai nestinga, todėl jausitės pakylėti ir galėsite tiesiog kalnus nuversti. Šiuo laikotarpiu įvairios veiklos tikrai netrūks. Jei pristigsite motyvacijos ar jėgų, bent valandėlę atsitraukite ir pasilepinkite mėgstama veikla. Tai padės jums pasisemti jėgų ir vėl galėsite džiaugtis pakankamai dideliu darbo produktyvumu.

ŠAULYS (11 23–12 21)

Gali tekti susidurti su netikėtomis išlaidomis, todėl būsite šiek tiek suirzę. Vis dėlto per daug nuogąstauti tikrai nereikėtų – labai greitai žvaigždės jums žada finansinės situacijos pagerėjimą. Šiuo laikotarpiu gali tekti atlikti daugiau darbų, nei esate įpratę, tačiau būsite kupini jėgų ir su visomis užduotimis susidorosite tikrai sklandžiai. Jei vis pasvarstote, kaip būtų puiku susiplanuoti atostogas, nedvejodami imkitės veiksmų, nes šis laikotarpis tam bus tikrai palankus.

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

Nenuvertinkite savo galimybių: šiuo laikotarpiu žvaigždės jums žada tikrai nemažai iššūkių, tačiau baimindamiesi dėl nesėkmių galite juos atmesti. Vis dėlto vertėtų nepamiršti, kad jūs patys esate savo likimo kalviai, todėl pagalvokite, kokių privalumų jums gali suteikti naujos galimybės. Jei būsite drąsūs ir nebijosite rizikuoti, labai greitai jums bus už tai atlyginta, o pokyčiai tikrai džiugins.

VANDENIS (01 21–02 19)

Norėsite šiek tiek atsikvėpti, tačiau to dar reikės šiek tiek palaukti. Šiuo laikotarpiu susidursite su gana sudėtingomis užduotimis, kurias įveikę jausitės tarsi kalnus nuvertę. Nors gali atrodyti, kad jums patikėtų užduočių atlikimas – tarsi Sizifo darbas, jei įdėsite pakankamai pastangų, žvaigždės jums už tai tikrai atlygins. Jau labai greitai žvaigždės jums žada tikrai didelę sėkmę, tačiau jos sulauks tik patys darbščiausi.

ŽUVYS (02 20–03 20)

Turėsite galimybių išbandyti tokią veiklą, apie kurią anksčiau nė nesusimąstėte. Tai tikrai džiugins ir vers judėti į priekį, tad jūsų kasdienybė taps gerokai spalvingesnė. Santykiuose su antrąja puse galite sulaukti tikrai malonių staigmenų, tačiau nepamirškite, kad jūsų mylimas žmogus visuomet laukia dėmesio bei šiltų žodžių: kad ir kokie būtumėte užsiėmę, pasistenkite nudžiuginti savo artimą žmogų.

2019 08 23 11:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt