šeštadienis, vasario 27 d.
Savaitės horoskopas (rugpjūčio 5–11 d.)
tiesa.com
Pixabay.com

Tai bus augančio mėnulio savaitė. Skubėkite pradėti naujus darbus, kurti planus, sudaryti svarbias sutartis, užmegzti naujas pažintis ir niekam neskolinkite pinigų.

AVINAS (03 21–04 20)

Ne viskas, ką suplanuosite, eisis pakankamai sklandžiai, todėl galite pasijusti bejėgiai. Vis dėlto žvaigždės pataria nenukabinti nosies ir tęsti pradėtus darbus. Už pastangas visuomet yra tinkamai atlyginama, tačiau tam kartais prireikia šiek tiek laiko. Neleiskite, kad jus užvaldytų neigiamos emocijos, ir bent truputį save palepinkite nedideliais malonumais.

JAUTIS (04 21–05 20)

Skrajosite padebesiais. Šiuo laikotarpiu jūsų mintys bus apsėstos kur kas malonesniais dalykais nei darbas, todėl būsite išsiblaškę. Vis dėlto tai nėra pakankamas pasiteisinimas laiku neatlikti jums patikėtų darbų, tad pasistenkite susiimti ir pirmenybę teikite savo pareigoms. Jei atrodys, kad darbų eiga nėra tokia sklandi, kaip norėtųsi, paprašykite aplinkinių pagalbos, ir tai gali gerokai paspartinti procesą.

DVYNIAI (05 21–06 21)

Būsite nusiteikę siekti maksimaliai gero rezultato, todėl būsite reiklūs ne tik sau, bet ir kitiems. Šiuo laikotarpiu turėsite galimybę įgyvendinti net ir pačius netikėčiausius sumanymus, o svarbiausia yra tai, kad visi darbai eisis tikrai sklandžiai. Jei turite nepabaigtų darbų, jiems teikite pirmenybę, nes greitu metu tam gali pristigti laiko. Kad taip nenutiktų, susidarykite svarbiausių darbų sąrašą – tai padės laikytis nuoseklumo.

VĖŽYS (06 22–07 22)

Norėsite kuo daugiau laiko praleisti su savo šeima, ir šiuo metu tai įgyvendinti nebus labai sudėtinga. Darbinėje veikloje jokių pokyčių nenusimato, tačiau įprastiems darbams atlikti galite sugaišti kur kas mažiau laiko, nei esate įpratę. Tai bus tik į naudą – turėsite galimybę skirti laiko kur kas malonesnei veiklai ir taip pat dėmesiu nudžiuginsite savo artimuosius. Žvaigždės pataria šiuo metu neplanuoti ateities – tai geriausia bent laikinai atidėti.

LIŪTAS (07 23–08 23)

Jei esate numatę savo gyvenime ką nors pakeisti, dabar tam bus tikrai palankus metas. Žvaigždės šypsosis tiems, kurie nebijos rizikuoti ir bus nusiteikę šiek tiek padirbėti. Energijos jums tikrai netrūks, todėl tereikės ryžto ir šiek tiek pastangų: tai, kas anksčiau atrodė kaip tolima svajonė, šiuo metu gali tapti realybe, todėl nepražiopsokite savo šanso. Jei kurį laiką atidėliojote verslo keliones ar svarbius susitikimus, dabar vertėtų susiimti – tai bus tikrai į naudą.

MERGELĖ (08 24–09 23)

Turėsite galimybę pagerinti santykius su savo antrąja puse, todėl žvaigždės pataria nepraleisti šio šanso. Romantiška išvyka ar savaitgalis tik dviese tikrai padės praskaidrinti rutiną, todėl pasitelkite savo organizacinius sugebėjimus ir kartu nuveikite ką nors smagaus. Jei dar nesate įsipareigoję, turėsite progų užmegzti tikrai įdomių pažinčių, iš kurių gali išsirutulioti ir kai kas daugiau. Dažniau apsidairykite aplink – gali būti, kad kažkas jau kurį laiką laukia jūsų dėmesio.

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Jus apniks atostogų nuotaikos – net ir tada, jei poilsiui neturėsite jokių galimybių. Šiuo laikotarpiu palanku planuoti keliones ar susitikimus su seniai matytais bičiuliais: tikėtina, kad jūsų planai bus nesunkiai įgyvendinami, ir tai jums padovanos tikrai daug smagių akimirkų. Nors darbe gali būti gana sunku susikaupti, jūsų pakili nuotaika bus tiesiog užkrečiama.

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Bendravimas su aplinkiniais žmonėmis gali būti gana sudėtingas, todėl norėsite nuo visko atsiriboti ir tiesiog pasimėgauti buvimu gamtoje. Tai įgyvendinti nebus taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, todėl klausykitės savo vidinio balso ir elkitės taip, kaip jums atrodo geriausia. Tikėtina, kad pabuvę vien tik su savo mintimis į viską imsite žvelgti visai kitomis akimis, todėl santykiai su jus supančiais žmonėmis taps kur kas geresni.

ŠAULYS (11 23–12 21)

Darbų tikrai netrūks, tačiau žvaigždės pataria šiek tiek laiko skirti nedideliems malonumams, kurie tikrai padės pagyvinti nusistovėjusią rutiną. Jei jau seniai neturėjote progų užsiimti mėgstama veikla, dabar tikrai turėsite šansų tai ištaisyti. Kokybiškas poilsis jums bus tikrai į naudą – darbai eisis kur kas sklandžiau, o santykiai su artimaisiais taps kur kas geresni.

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

Pagaliau turėsite progų atsiriboti nuo nesibaigiančių darbų ir šiek tiek atsipūsti. Žvaigždės pataria šiuo laikotarpiu neplanuoti naujų projektų įgyvendinimo, nes tai gali baigtis nesėkme. Jei reikės pasirašyti svarbius dokumentus ar sudaryti naujas sutartis, tai geriausia atidėti netolimai ateičiai. Geriausia, ką dabar galite padaryti, – tiesiog daugiau laiko skirti vien tik sau.

VANDENIS (01 21–02 19)

Ieškosite galimybių, kaip įgyvendinti naujus sumanymus, ir čia gali tekti susidurti su šiokiais tokiais nesklandumais. Tikėtina, kad vieniems įveikti tam tikras užduotis gali būti gana sudėtinga, todėl nebijokite prašyti draugų ar giminaičių pagalbos. Tikėtina, kad ir jiems greitu metu prireiks jūsų paslaugų, todėl tikrai neliksite skolingi.

ŽUVYS (02 20–03 20)

Žvaigždės numato praturtėjimą: galbūt jums pavyks susitarti dėl didesnio atlyginimo, o galbūt tiesiog laimėsite loterijoje. Turėsite galimybių pakeisti savo gyvenime nusistovėjusią tvarką, ir šie pokyčiai bus tikrai džiuginantys. Jei jau kurį laiką svarstėte apie galimybę keisti darbą ar gyvenamąją vietą, dabar bus tikrai palankus metas tai įgyvendinti. Būkite ryžtingesni ir nė nepastebėsite, kad kasdienybė ėmė teikti kur kas didesnį džiaugsmą.

2019 08 03 06:35
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt