šeštadienis, vasario 27 d.
Savaitės horoskopas (rugsėjo 9–15 d.)
tiesa.com
Pixabay.com
Asociatyvi nuotrauka

Iki rugsėjo 13 dienos bus augančio mėnulio fazė – palankus laikas pradėti bet kokius naujus dalykus, ypač susijusius su kūrybiniu darbu ir naujų pajamų šaltinių paieškomis.

Rugsėjo 14 dieną patartina būti atsargiems didesnio žmonių susitelkimo vietose, vengti per didelio fizinio ir emocinio krūvio.

Rugsėjo 15 dieną geriausia skirti namams, jų tvarkymui ir šeimai. Puikus laikas išvykoms į gamtą su artimaisiais ir draugais..

AVINAS (03 21–04 20)

Būsite kupini naujų sumanymų, tačiau juos įgyvendindami galite susidurti su netikėtais sunkumais. Nesitikėkite pernelyg greito rezultato: gali tekti kaip reikiant paplušėti, kol galiausiai pavyks pasiekti užsibrėžtų tikslų. Vis dėlto, nereikėtų pamiršti, kad įvairios nesėkmės tik dar labiau užgrūdina, todėl ateityje įvairūs nesklandumai neatrodys tokie baisūs kaip iki šiol.

JAUTIS (04 21–05 20)

Žvaigždės jums žada tikrai malonų laikotarpį: turėsite galimybių pasimėgauti mėgstama veikla ir šiek tiek atitrūkti nuo kasdienybės. Jei kurį laiką darbai atrodė pernelyg slegiantys, dabar turėsite progų nuo jų pailsėti, ir pasisemti naujų jėgų. Jei tektų susidurti su iš pažiūros neįveikiamomis užduotimis, nebijokite prašyti artimųjų pagalbos: jie tikrai bus nusiteikę jums pagelbėti, o kartu galėsite įveikti net ir pačias didžiausias kliūtis.

DVYNIAI (05 21–06 21)

Būsite šiek tiek suirzę: gali atrodyti, kad net ir pačios didžiausios pastangos neduoda pageidaujamų rezultatų, tačiau tai tebus laikinas etapas. Jei norite kažką pakeisti, turite būti pasiryžę ir gana dideliems iššūkiams, kurių šiuo metu tikrai nestigs. Šiuo laikotarpiu turėsite galimybę dar kartą pagalvoti, ko iš tiesų norite, ir galbūt tai jums padės atrasti savo tikrąjį kelią.

VĖŽYS (06 22–07 22)

Būkite pasirengę netikėtumams: kad ir kaip kruopščiai viską planuotumėte, tikėtina, kad ne viskas eisis taip sklandžiai, kaip norėtumėte. Vis dėlto, nusiminti tikrai neverta, nes netikėti pokyčiai gali atnešti tikrai nemažą naudą. Žvaigždės pataria šiek tiek atsiriboti nuo preciziško planavimo, ir tiesiog plaukti pasroviui. Tikėtina, kad jums teks susidurti su įvairiais sunkumais, tačiau juos įveikę jausitės kur kas stipresni ir pasiryžę dar didesniems iššūkiams.

LIŪTAS (07 23–08 23)

Gali tekti galvoti, kaip padidinti gaunamą uždarbį: šiuo metu neplanuotų išlaidų tikrai netrūks, todėl galite pasijausti bejėgiai. Vis dėlto, žvaigždės pataria net ir šioje situacijoje įžvelgti šviesiąją pusę: dabar bus itin palankus metas keisti profesinę kryptį ar prašyti paaukštinimo dabartinėje darbovietėje. Nebijokite rizikuoti: jei būsite ryžtingi, tikėtina, kad kitiems asmenims paliksite tikrai gerą įspūdį, o tai gali lemti tikrai nemažą jūsų sėkmę.

MERGELĖ (08 24–09 23)

Gali kilti dvejonių, ar einate tinkamu keliu, todėl pasinersite į apmąstymus. Nors šiuo metu jokių pokyčių nenusimato, tačiau įprastų darbų atlikimas gali pareikalauti kur kas daugiau pastangų nei įprastai. Jums bus sunku susikaupti, o mėgstama veikla džiugins mažiau nei anksčiau. Vis dėlto, jei rasite galimybių bent trumpam atitrūkti nuo kasdienybės, situacija atrodys tikrai ne tokia bloga, todėl palanku planuoti atostogas ar bent trumpą išvyką.

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Jūsų laukia malonūs susitikimai: gali būti, kad atnaujinsite ryšius su seniai matytais draugais, arba turėsite galimybių užmegzti naujas pažintis. Nors įvairių darbų tikrai nestigs, tačiau šiek tiek laiko tikrai galėsite skirti savo mėgstamai veiklai. Neatsisakykite progų susitikti su bičiuliais, išeiti pasilinksminti ar pasimėgauti kultūrine veikla: net ir tuomet, jei atrodys, kad jūsų laukia neatidėliotini darbai, šiek tiek malonaus poilsio tikrai bus į naudą.

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Ieškosite būdų, kaip įprastą kasdienybę paversti kur kas malonesne, ir dabar žvaigždės žada tikrai puikias galimybes. Jei jaučiate, kad dabartinė veikla jūsų nedžiugina, palanku ryžtis pokyčiams, kurie jums bus tikrai į naudą. Artimiausiu metu žvaigždės jums žada finansinės situacijos pagerėjimą, tačiau turtų gali tikėtis tik patys darbščiausi. Nesijauskite nuskriausti, jei teks šiek tiek daugiau padirbėti – tai tikrai neliks nepastebėta, ir jūs galėsite džiaugtis papilnėjusia pinigine.

ŠAULYS (11 23–12 21)

Gali tekti susidurti su draugų ar giminaičių apkalbomis, tačiau žvaigždės pataria į tai numoti ranka, ir nesistengti apginti savo garbės. Nemalonios kalbos nutils, jei į jas nereaguosite, ir labai greitai galėsite tikėtis atsiprašymo. Žvaigždės jums žada tikrai palankų laikotarpį pradėtų darbų užbaigimui: jei kurį laiką jautėte, kad ne viskas einasi pagal planą, dabar galėsite tikėtis kur kas didesnės sėkmės.

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

Šiuo laikotarpiu žvaigždės jums žada tikrai malonius įspūdžius, todėl nepraleiskite progų suplanuoti išvyką, apsilankyti teatre ar muziejuje. Būsite kaip niekad žingeidūs: jus domins net ir tokia veikla, apie kurią anksčiau net nesusimąstėte, todėl kursite ateities planus ir svarstysite apie naujų idėjų įgyvendinimą. Vis dėlto, pernelyg greitas užsidegimas gali labai greitai nuslopti, todėl pasistenkite neperdegti.

VANDENIS (01 21–02 19)

Žvaigždės pataria nesivelti į konfliktus: jei darbe kiltų nesutarimų, pasistenkite likti nuošaly. Šiuo laikotarpiu galimi įvairūs nesusipratimai ir nesklandumai, tačiau pasistenkite, kad tai netemdytų jūsų pakilios nuotaikos. Tikėtina, kad turėsite progų užmegzti naujas pažintis, o tuomet, jei dar nesate įsipareigoję, galite tikėtis tikrai malonių staigmenų.

ŽUVYS (02 20–03 20)

Jei tiesiog plauksite pasroviui, galite nepastebėti žvaigždžių siunčiamų galimybių, kurių šiuo metu tikrai netrūks. Jei būsite pakankamai ryžtingi, ir atkakliai sieksite savo tikslų, labai greitai galėsite tikėtis ne tik finansinės situacijos pagerėjimo, bet taip pat ir didesnio pasitenkinimo savo darbine veikla. Asmeniniame gyvenime šiuo laikotarpiu jokių pokyčių nenusimato, tačiau žvaigždės pataria daugiau laiko skirti savo mylimiausiems žmonėms.

2019 09 06 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt