pirmadienis, liepos 13 d.
Savaitės horoskopas (sausio 14–20 d.)
tiesa.com
Pixabay.com

Šią savaitę daugumai Zodiako ženklų teks mokytis atidumo, kruopštumo ir kantrybės. Kitaip dėl pasipylusių smulkių nemalonumų ir nesėkmių bus galima pamanyti, kad prasidėjo juodasis periodas. Iš tikrųjų bus kalta tik pačių dėmesingumo stoka.

AVINAS

 

(03 21–04 20)

Savaitės pradžioje galite susidurti su nesklandumais profesinėje veikloje. Tačiau nenusiminkite, kai kuriose situacijose Jus lydės sėkmė. Nepalikite savieigai nė vieno svarbaus projekto ar darbo, viską stebėkite ir kontroliuokite patys. Antroje savaitės pusėje būsite itin geranoriški ir dosnūs. Meilės liepsna gali užsidegti iš naujo ir net skaisčiau.

 

JAUTIS

 

(04 21–05 20)

 

Jūsų naujos idėjos greičiausiai šią savaitę aplinkinių bus sutiktos palankiai. Pirmoje savaitės pusėje partneris ar kitas asmuo gali sukelti prieštaringų jausmų. Gali būti nelengva suderinti skirtingus interesus ir skonius. Visgi tikėtina, kad pavyks pasiekti tai, ko norite. Antroje savaitės pusėje gali tekti bendrauti su nelabai patikimais žmonėmis. Kalbėdami saugokite savas ir svetimas paslaptis.

DVYNIAI

 

(05 21–06 21)

Tapsite aktyvesni, energingesni ir reiklesni aplinkiniams, ir tai išeis į naudą jums patiems. Antroje savaitės pusėje itin palankus metas kūrybinei ir protinei veiklai. Tikėtina, kad pamatysite naujas galimybes, apie kurių buvimą seniau net nepagalvojote. Savaitgalį neatsisakykite susitikimo su draugais. Greičiausiai puikiai praleisite laiką.

VĖŽYS

 

(06 22–07 22)

Šiuo metu galite gauti neblogų dalykinių pasiūlymų, juos tikrai verta apsvarstyti. Sėkmė darbe didžiąja dalimi priklausys nuo Jūsų diplomatijos ir asmeninio žavesio. Nepatartina leisti laisvalaikio itin šurmulingose vietose, ten, kur daug triukšmo, žmonių ir chaoso. Ramybėje praleistas savaitgalis įkraus naujų jėgų.

LIŪTAS

 

(07 23–08 23)

Jeigu stabdysite save ir neryžtingai trypčiosite vietoje, greičiausiai liksite prie suskilusios geldos. Būkite sąžiningi patys su savimi ir klausykite savo širdies, tai gali padėti pasirinkti teisingai. Savaitė palanki tiems ženklo atstovams, kurie rodys daugiau iniciatyvos bei sieks tobulėti ir augti. Savaitgalį Jūsų asmenybės žavesys gali padėti pelnyti kažkieno simpatijas.

 

MERGELĖ

 

(08 24–09 23)

Gali būti, kad ant kažko išliesite susikaupusį pyktį. Ne visada gerai sakyti tiesą į akis. Kartais vertėtų susilaikyti ir elgtis taktiškai kitų žmonių atžvilgiu. Antroji savaitės pusė – palankus metas verslo susitikimams ir bendradarbiavimo susitarimams. Savaitgalį tikėtinos linksmybės gerų draugų kompanijoje.

 

SVARSTYKLĖS

 

(09 24–10 23)

Pirmoje savaitės pusėje gali varginti energijos trūkumas ir tingulys. Kūrybinių profesijų atstovams tikėtina įkvėpimo stoka. Galbūt esate pervargę? Antroje savaitės pusėje norėsite garsiai išsakyti viską, kas guli ant širdies. Pasistenkite greičiau išspręsti visus nesutarimus ir negadinkite sau savaitės. Savaitgalį būsite linkę rūpintis savo išvaizda, aprangos papildymu.

 

SKORPIONAS

 

(10 24–11 22)

Pirmoje savaitės pusėje lengvai pasiduosite pirmam įspūdžiui, kuris greičiausiai bus klaidingas, todėl ateityje galite nusivilti savo pasirinkimu. Jeigu tektų spręsti ginčą, neskubėkite daryti išvadų, pirmiausia išklausykite abi puses. Šiuo laikotarpiu puikiai seksis kūryba, su informacijos paieška ar bendravimu susiję darbai. Savaitgalį atidžiau įsiklausykite į sutuoktinio žodžius – išgirsite naudingą patarimą.

 

ŠAULYS

 

(11 23–12 21)

Palanki savaitė, kai savaime viskas sprendžiasi taip, kaip jums reikia. Galite atsipalaiduoti ir plaukti pasroviui. Antroje savaitės pusėje būsite nusiteikę ryžtingai, bet kokiais būdais sieksite gerų rezultatų ar užsibrėžtų tikslų. Jausite poreikį patys kontroliuoti visus procesus, ir tai yra gerai. Atkreipkite dėmesį į aplinkinių patarimus dėl jūsų darbo ar sveikatos.

OŽIARAGIS

 

(12 22–01 20)

Šią savaitę mažiau gilinkitės į svetimas problemas, neleiskite aplinkiniams piktnaudžiauti ir apkrauti jūsų savo rūpesčiais. Antroje savaitės pusėje nepasiduokite pagundoms apeiti įstatymus ir nesivelkite į intrigas bei avantiūras. Vairuodami laikykitės bent elementariausių saugumo reikalavimų. Savaitgalį gali užvaldyti svajonės ir nereikia jų nuo savęs vyti. Geriau pagalvokite, kaip galėtumėte jas išpildyti.

VANDENIS

 

(01 21–02 19)

 

Su pinigais elkitės atsargiai. Būsite labiau linkę išlaidauti nei paprastai. Tikėtini nesutarimai kuriant ateities planus. Jeigu užsispyrę laikysitės savo pozicijos, o ne ieškosite kompromiso, galite susidurti su dideliu pasipriešinimu. Savaitgalį apims šiek tiek melancholiškos nuotaikos. Gali sugrįžti seni jausmai, prisiminimai ar senos nuoskaudos.

ŽUVYS

 

(02 20–03 20)

Judėkite į priekį lėtai, bet užtikrintai, planuodami kiekvieną žingsnį, numatydami galimus sunkumus ir priimdami tik kruopščiai apgalvotus sprendimus. Taip pat dabar puikus laikas pasirūpinti namų jaukumu ar santykių su artimaisiais gerinimu. Vienišų Žuvų šia savaitę laukia labai įdomi pažintis.

ŠALTINIS: alfa.lt

2019 01 14 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt