pirmadienis, liepos 13 d.
Savaitės horoskopas (sausio 28–vasario 3 d.)
tiesa.com
Pexels.com

Ši savaitė daugumai Zodiako ženklų bus rami ir produktyvi. Bus nepatenkinti gyvenimu tik tinginiai, bambekliai ir konfliktiško charakterio asmenys. Saugokitės traumų.

AVINAS

(03 21–04 20)

Puiki savaitė gimusiems po Avino ženklu. Pirmoje savaitės pusėje suprasite, kad Jūsų pastangos ir darbas nenuėjo veltui. Tikėtini puikūs rezultatai iš projekto, prie kurio taip atkakliai dirbote pastaruoju metu. Šią savaitę svarbu palaikyti gerus santykius su žmonėmis. Antroji savaitės pusė tinkama poilsiui.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jau savaitės pradžioje būsite linkę perdėtai rizikuoti. Pasistenkite geriau to nedaryti, greičiausiai rizika nepasiteisins. Ketvirtadienį visus sprendimus priimkite savarankiškai, prieš tai pasvėrę visus „už“ ir „prieš“. Penktadienį „nepražiopsokite“ naudingo pasiūlymo. Daugiau dėmesio šią savaitę skirkite šeimai ir vaikams. Savaitgalį ilsėkitės, ilsėkitės, ilsėkitės.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Pirmoje savaitės pusėje sustiprės kūrybinis potencialas, atsiras didelis noras kurti, tobulinti savo įgūdžius. Nestabdykite, tai geras laikas, vedantis jus į sėkmę. Antroje savaitės pusėje išsilaisvinkite nuo visko, kas skaudina, slegia ir neleidžia gyventi ramybėje. Praeitis dažnai traukia mus atgal, apkartindama dabartį. Turite pamiršti visas praeities blogybes ir gyventi dabartimi, kartais žvilgtelint į ateitį.

VĖŽYS

(06 22–07 22

Šią savaitę būsite aktyvesni ir ryžtingesni, todėl lengviau įveiksite iškylančias kliūtis. Tiesa, konkurentai taip pat nesnaus, tad turite veikti greičiau už juos. Antroje savaitės pusėje galite sulaukti pasipriešinimo iš artimųjų, tačiau tai dar ne priežastis atsisakyti savo planų.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Emocine prasme ši savaitė gana sunki, ypač pirmoji jos pusė, nes bus daug apribojančių ir slegiančių aplinkybių, negalėsite elgtis taip, kaip norite, turėsite atsižvelgti į kitų norus ir užgaidas, todėl nesijausite laisvi. Antroji savaitės pusė kur kas įdomesnė ir labai aktyvi. Daugiau laiko skirsite santykiams ir meilei. Turėtumėte įveikti drovumą, nes kartais jis trukdo.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Šią savaitę būsite nusiteikę itin darbingai. Norėsite peržiūrėti įvairias sutartis, pagreitinti neužbaigtų darbų atlikimą. Dabar itin palankus metas kūrybinei ir protinei veiklai. Naujai užsimezgusi pažintis gali atverti naujas perspektyvas. Antroje savaitės pusėje labiau atsipalaiduosite, jausite dvasinį komfortą. Nepersistenkite lepindami save ir artimuosius pirkiniais, dovanomis ar gardumynais. Savaitgalį galite patirti meilės pagundų, sulaukti kvietimo į įvairius renginius, koncertus ir panašius dalykus.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Šią savaitę turėtumėte labiau pasikliauti savo intuicija ir per daug nerizikuoti. Tai aktyvus laikas, kai gali aplankyti puikios idėjos. Dirbdami skirkite daugiau laiko ir dėmesio detalėms ir pasistenkite visus pradėtus darbus padaryti iki galo. Savaitgalį sulauksite daug gerų emocijų.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Šią savaitę gali apimti liūdnos nuotaikos ir reikės palaikymo iš šalies. Nedemonstruokite laikino silpnumo svetimiems žmonėms, leiskite laiką su šeima ir artimaisiais. Priimant sprendimus, turėsiančius didesnės įtakos Jūsų gyvenimo kokybei, reikėtų gerai pagalvoti ir įvertinti savo galimybes. Antroji savaitės pusė gali būti šiek tiek nervinga.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šią savaitę būsite aktyvesni bendraudami su aplinkiniais, geranoriškai nusiteikę ir stengsitės padėti visiems, kas prašys Jūsų pagalbos. Tiesa, sunkiai seksis įvykdyti duotus pažadus, todėl geriau nieko nežadėkite, venkite tuščių kalbų. Taip pat stenkitės nedaryti kelių darbų vienu metu. Turite suprasti, kas jums svarbiausia, susidėlioti prioritetus. Savaitgalis visai netinkamas įrodinėti savo tiesas. Dėl to gali kilti konfliktų su aplinkiniais.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Puiki savaitė. Būsite kūrybingi ir iniciatyvūs. Atidžiai sekite naujienas, kad nepraleistumėte Jums svarbios informacijos. Sėkmė darbe priklausys nuo Jūsų gebėjimo greitai reaguoti į aplinkos pokyčius. Santykiuose su priešingos lyties asmeniu nedarykite skubotų išvadų, kažką galite suprasti neteisingai ir atstumti Jums patinkantį žmogų. Kai suprasite savo klaidą, grįžti į pradinę padėtį bus sunku.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Šią savaitę gali tekti taisyti seniau padarytas klaidas, tačiau tai nekels didelių nepatogumų. Susimąstysite, kaip galima padidinti darbo našumą, per trumpesnį laiką atlikti daugiau darbų. Antroje savaitės pusėje galimi konfliktai su vadovybe, tai kels šiokį tokį susirūpinimą. Dirbdami skirkite daugiau dėmesio detalėms ir pasistenkite visus pradėtus darbus padaryti iki galo, neatidėliokite jų rytdienai. Savaitgalį jausite didelį palaikymą iš Jums artimų žmonių.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Šią savaitę būtų protinga už dantų palaikyti aštrų liežuvį, nes jis gali sukelti rimtų problemų. Antroje savaitės pusėje nesistenkite pinigais padaryti gerą įspūdį aplinkiniams, liksite nesuprasti ar net apkalbėti ne iš gerosios pusės. Savaitė visiškai netinkama rizikingiems sandoriams. Didelė tikimybė, kad suklysite, o Jūsų klaidas seks praradimai. Savaitgalį tikėtina maloni pažintis su priešingos lyties asmeniu.

2019 01 28 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt