ketvirtadienis, spalio 1 d.
Savaitės horoskopas (vasario 11–17 d.)
tiesa.com
Pixabay.com

Šią savaitę daugiausia dėmesio bus skiriama meilei. Vieni skubės sveikinti savo išrinktuosius ir rengs aistringus vakarėlius, kiti suvokę, kad šioje jų gyvenimo dalyje žiojėja tuštuma, sukrus įnirtingiau ieškoti antrosios pusės.

AVINAS

(03 21–04 20)

Savaitės pradžioje galite jausti emocinę įtampą, būsite linkę dramatizuoti įvykius. Neverta gilintis į praeities nesėkmes, geriau susikoncentruokite į ateitį. Antroje savaitės pusėje būsite šiek tiek pavargę nuo darbo reikalų, norėsite skirti daugiau laiko pramogoms ar mylimam žmogui. Savaitgalį norėsite ramybės. Skirkite laiko sau, pabūkite vieni, susidėliokite jausmus ir mintis, jums to reikės.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Savaitės pradžia žada pokyčius karjeroje ar versle. Gali būti nelengva, tačiau Jūsų užsispyrimas ir atsakomybės jausmas padės įveikti visus sunkumus. Antroji savaitės pusė – geras laikas, padėsiantis priartėti prie užsibrėžtų tikslų ar net juos pasiekti. Žinoma, jeigu netinginiausite. Savaitgalį tikėtina maloni pažintis su priešingos lyties asmeniu.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Savaitės pradžioje gali tekti taisyti seniau padarytas klaidas. Vertėtų aktyviau užsiimti karjeros ar verslo reikalais, kad užsibrėžti tikslai būtų pasiekti. Galimos su tolimomis kelionėmis susijusios išlaidos. Antroje savaitės pusėje gali suaktyvėti konkurentai, šalia Jūsų atsirasti pavyduolių. Tad būkite atidesni ir pasistenkite išvengti konfliktinių situacijų. Savaitgalį būsite aktyvūs meilės reikaluose.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Šią savaitę ne viskas klostysis taip, kaip norėtumėte, bet Jums puikiai pavyks susitvarkyti su iškylančiais sunkumais. Galimi konfliktai su kolegomis ar vadovybe. Per daug nesivelkite į ginčus. Antroje savaitės pusėje vertėtų daugiau laiko skirti sau, sveikatai ir savijautai pagerinti. Pasisaugokite peršalimo ligų.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Savaitės pradžioje būsite aktyvesni ir ryžtingesni, todėl lengviau įveiksite iškylančias kliūtis. Tiesa, konkurentai taip pat nesnaus, tad turite veikti greičiau. Šiuo laikotarpiu užmegzti nauji dalykiniai santykiai ateityje gali atnešti nemažai naudos. Taigi daugiau bendraukite ir megzkite naujas pažintis. Savaitgalį asmeniniame gyvenime kunkuliuos aistros. Vienišiai pasiners į meilės nuotykius.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Pirmoje savaitės pusėje teks spręsti darbo problemas. Tikėtinas didelis darbo krūvis. Gal ir pavargsite, tačiau pavyks neblogai užsidirbti. Antroje savaitės pusėje labiausiai rūpės meilės reikalai. Būsite itin romantiškai nusiteikę. Šiuo laikotarpiu gali užsimegzti artimi santykiai su priešingos lyties asmeniu. Net jeigu esate susituokę, aistros pinklių išvengti gali nepavykti.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Savaitės pradžioje Jums nelabai seksis įgyvendinti tai, ką sumanėte. Geriau atidėkite sudėtingus reikalus antrai savaitės pusei, tada situacija gerės. Antroje savaitės pusėje nestokosite vidinės energijos, tačiau būtų geriau, jeigu nukreiptumėte ją į karjeros ar verslo reikalus. Savaitgalį tikėtini konfliktai su antrąja puse. Nepamirškite pasirūpinti savo sveikata ir savijauta.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Šią savaitę kiekvienas sprendimas ar poelgis turi būti pasvertas ir apgalvotas. Būsite pasinėrę į darbus, ne paskutinėje vietoje bus ir karjeros reikalai. Ne viskas klostysis sklandžiai. Gali apimti jausmas, kad jums kažkas specialiai trukdo. Tačiau pirmiausia vertėtų pažiūrėti į save. Galbūt išsikėlėte neteisingus ar pernelyg aukštus tikslus? Į savaitės pabaigą situacija gerės, pagaliau atsikvėpsite nuo rūpesčių. Šiuo laikotarpiu tikėtini nauji meilės romanai. Tačiau tai greičiausiai nutiks tiems Skorpionams, kurie tuo metu keliaus.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Ši savaitė Šaulio ženklo atstovui bus kupina įvairiausių įvykių. Darbe jausitės vertinamas, kas paskatins jus dirti dar geriau. Jūsų veržlumas bus pastebėtas vadovybės ar verslo partnerių ir įvertintas. Savaitės viduryje būsite labiau linkę rizikuoti, todėl vertėtų būti atidesniems, ypač priimant svarbius sprendimus, kurie gali nulemti jūsų ateitį. Savaitgalį labiau norėsis ramybės, pasinėrimo į savo vidinį pasaulį.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Savaitės pradžioje labiausiai rūpės karjeros reikalai. Šiuo laiku nevertėtų aiškintis santykių su draugais, konfliktuoti su kolegomis ar vadovybe. Antroje savaitės pusėje seksis viskas, kas susiję su užsieniu ir užsieniečiais. Dabar puikus laikas užmegzti ir vystyti santykius su užsienio partneriais. Vertėtų atkreipti dėmesį į savo finansinius reikalus, grąžinti skolas, jei tokių turite. Savaitgalį galimas susižavėjimas priešingos lyties asmeniu. Labai tikėtina, kad jūsų aistros objektas bus užsienietis (užsienietė).

VANDENIS

(01 21–02 19)

Savaitės pradžioje sėkmingai išspręsite praėjusią savaitę iškilusias problemas ir kibsite į naujus darbus. Jūsų protas bus aštrus, kas padės priimti teisingus sprendimus. Antroje savaitės pusėje namie vyraus harmoninga atmosfera. Ramybė ir supratimas namuose leis jums jaustis dar geriau ir labiau susikoncentruoti į svarbius darbus. Savaitgalį dėl blogos jūsų nuotaikos, namie gali kilti nesutarimų.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Savaitės pradžioje būsite pasinėrę į darbus. Reikalai strigs, trumpos kelionės neatneš naudos, kurios tikėsitės. Antroje savaitės pusėje reikalai gerės, būsite išgirsti, o jūsų idėjos bus deramai įvertintos vadovybės. Na, o santykiuose jausitės puikiai, tik nepamirškite mylimam žmogui skirti daugiau dėmesio. Savaitgalį būsite atviri naujoms pažintims ir flirtui.

2019 02 11 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt