sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
Savaitės horoskopas (vasario 18–24 d.)
tiesa.com
Pixabay.com

Ši savaitė bus neįprasta. Daugumą Zodiako ženklų stipriai veiks nepaprastai didelė Mėnulio pilnatis, kuri nušvies nakties dangų jau nuo pirmadienio. Jautrūs žmonės jaus nepaaiškinamą nerimą, bus linkę veltis į konfliktus, daryti klaidų, priimti neteisingus sprendimus. Padaugės nusikaltimų ir nelaimių.

AVINAS

(03 21–04 20)

Savaitės pradžioje tapsite kiek agresyvūs, šiurkštoki, o tokia būsena gali pakenkti ne tik jūsų asmeniniams santykiams, bet ir santykiams su kolegomis ar vadovybe. Tad vertėtų susiimti. Antroje savaitės pusėje turėsite ne vieną naują galimybę ir Jums bus sunku pasirinkti, kas šiuo metu svarbiausia, geriausia. Svarbu nepasimesti, neskubėti ir mąstyti racionaliai. Savaitgalį vertėtų suplanuoti aktyvų poilsį gamtoje, kuris jus nuteiks itin teigiamai.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Savaitės pradžioje galite jausti įtampą. Darbe reikalai strigs, o ir sveikata gali streikuoti. Tikėtinas senesnių ligų paūmėjimas. Šiuo laikotarpiu geriau venkite didelio darbų krūvio ir stenkitės nepersivalgyti. Antroji savaitės pusė nušvis kur kas ryškesnėmis spalvomis. Sveikata turėtų nebekelti rūpesčių, o darbo reikalai pajudės iš vietos. Savaitgalį pasirūpinkite savimi, skirkite laiko veido ir kūno procedūroms, pakeiskite šukuoseną.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šią savaitę pasitikėjimas savimi išaugs, dirbsite sparčiau ir geriau, todėl darbus atliksite laiku. Tikėtinos geros permainos darbe. Pagaliau pavyks įgyvendinti tai, ko ilgai ir atkakliai siekėte. Antroje savaitės pusėje galite susidurti su finansiniais sunkumais, tačiau greitai sugalvosite, kaip išspręsti šią problemą. Stiprinkite imunitetą ir pradėkite sportuoti, jeigu to dar nepadarėte.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Savaitė žada daug šurmulio. Bus daug išvykų, netikėtų pranešimų ar pasiūlymų. Svarbu nusistatyti prioritetus ir susikoncentruoti į pagrindinius dalykus, kad negaištumėte laiko nereikšmingoms smulkmenoms. Kita vertus, laisvalaikiu atsiribokite nuo darbo, ilsėkitės, pramogaukite, skaitykite knygas, bendraukite su draugais ar leiskite laiką su šeima.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Savaitės pradžioje nieko neatidėliokite, nes antroji savaitės pusė nebus tokia palanki. Gali būti, kad profesinėje veikloje iškils sunkumų, bet lengvai juos įveiksite. Pasistenkite maitintis sveikiau, nepiktnaudžiaukite alkoholiniais gėrimais. Galimi konfliktai su draugais, kuriuos greičiausiai padės išspręsti jums artimas žmogus.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Savaitės pradžioje galite susidurti su problemomis, kurios neleis sklandžiai judėti pirmyn. Jeigu nuo pat pradžių jaučiate, kad kažką įgyvendinti bus labai sudėtinga, geriau nepradėkite, nes sugaišite daug laiko, o norimo rezultato galite ir nepasiekti. Antroje savaitės pusėje būkite pakantesni artimiesiems, išlaikykite šiltus, draugiškus santykius.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Pirmoje savaitės pusėje Svarstyklės bus nusiteikusios labai pozityviai. Tai produktyvus laikas. Suspėsite atlikti ne tik suplanuotus darbus, bet ir dar daugiau. Sėkmė Jus lydės, jeigu viską kruopščiai planuosite. Taip pat nepamirškite savęs, stenkitės teisingai maitintis ir pradėkite sportuoti, žinoma, jeigu dar to nepadarėte. Antroje savaitės pusėje teks nemažai bendrauti su įvairiausiais žmonėmis. Ne visais pašnekovais būsite patenkinti, vieni kels nuobodulį, kiti erzins, tačiau konfliktų šiuo laikotarpiu geriau vengti.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Savaitės pradžioje norėsis daugiau veiksmo, sustiprės kūrybinės galios, įgysite daugiau pasitikėjimo savo jėgomis. Savaitės vidurys nepalankus stambioms finansinėms operacijoms atlikti. Tačiau šiuo laikotarpiu seksis tiems, kurių darbas kūrybinio pobūdžio. Antroje savaitės pusėje tikėtinos papildomos pajamos. Be to, netrūks poilsio ir linksmybių.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Pirmoje savaitės pusėje būsite labai optimistiškai nusiteikę, aktyvūs ir energingi. Galvoje suksis naujos idėjos, planai. Antroje savaitės pusėje galimos netikėtos piniginės premijos, o turintiems savo verslą Šauliams puikiai seksis verslo reikalai. Savaitgalį daugiau laiko skirsite bendravimui su draugais ir artimaisiais.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Šią savaitę nepriekaištingai atlikę darbą ar tiesiog per laimingą atsitiktinumą galite būti pastebėti ir įvertinti. Tai net gali papildyti jūsų piniginę. Tiesa, darbo krūvis šiuo laikotarpiu gali išaugti. Savaitgalį jausitės pakylėti, puikiai sutarsite su artimaisiais, šeimos nariais. Skirkite jiems daugiau savo laiko, dėmesio.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Šią savaitę naudos gali atnešti bet kokie ryšiai su užsieniu. Tiesa, galite jausti įtampą santykiuose su kolegomis ar verslo partneriais, tačiau tai truks neilgai. Antroje savaitės pusėje gali tekti dirbti labai įtemptai, tačiau iš to turėsite nemažai naudos. Taip pat šiuo laikotarpiu būsite atviri naujoms pažintims ir flirtui.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Šią savaitę stenkitės nepervargti. Darbai šiuo laikotarpiu gali strigti. Tikėtina, kad turėsite problemų pasirašydami svarbias sutartis ar bendraudami su užsienio partneriais. Taip pat gali kilti nesusipratimų toms Žuvims, kurios ruošiasi kelionei į užsienį. Savaitės pabaigoje situacija gerės. Jūsų pastangos nenueis veltui, įveiksite visus sunkumus ir būsite teigiamai įvertinti vadovybės.

2019 02 18 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt