pirmadienis, liepos 13 d.
Savaitės horoskopas (vasario 4–10 d.)
tiesa.com
Pixabay.com

Šią savaitę netrūks rūpesčių ir streso, todėl patartina vengti konfliktų, stengtis nesinervinti ir neatidėlioti jokių darbų neribotam laikui. Kitaip per rūpesčius ir darbus nebeliks vietos džiaugsmams.

AVINAS

(03 21–04 20)

Šią savaitę turėsite daug neatidėliotinų darbų, o nuotaikos, deja, bus visai ne darbinės. Juk pavasaris už lango. Kažkokiam sumanymui įgyvendinti Jūsų žinių nepakaks, todėl gali prireikti draugų ar kolegų patarimų ir palaikymo. Savaitės pabaiga palanki spręsti šeimos ir namų ūkio problemas.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Sėkminga ir kūrybinga savaitė. Jau savaitės pradžioje būsite labai aktyvūs ir su entuziazmu imsitės naujų darbų. Itin seksis turintiems savo verslą ar vykdantiems viešą veiklą. Taip pat dabar tinkamas laikas permainoms ir svarbių sprendimų priėmimui. Savaitgalio planus gali sujaukti romantiška pažintis.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šią savaitę seksis sprendžiant svarbius klausimus. Apskritai šios savaitės susitikimai, derybos ar susitarimai gali ilgai būti naudingi. Antroje savaitės pusėje tinkamas laikas eiti į svečius ar juos priimti savo namuose. Nieko nedarykite per jėgą, tik tai, kas išeina savaime. Savaitgalį būsite nusiteikę bendrauti, stengsitės atnaujinti santykius ar užmegzti naujų pažinčių.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Energijos netrūks, tačiau svarbiausia šią savaitę nepatekti į konfliktines, nemalonias situacijas. Net su priešais pasistenkite susitarti taikiai. Antroje savaitės pusėje gali kilti sunkumų bendraujant su vadovybe ar vyresniais šeimos nariais. Savaitės tikslus padės pasiekti ramybė ir geranoriškumas.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šią savaitę mažiau mąstykite ir nervinkitės, verčiau atsipalaiduokite ir pasiduokite gyvenimo tėkmei: ji nuneš ten, kur reikia. Tai geras laikas dalykiniams susitikimams ar sutartims. Antroje savaitės pusėje būkite tolerantiškesni išgirstai kritikai, kolegų ar artimųjų nuomonei. Atkreipkite dėmesį į aplinkinių patarimus dėl jūsų darbo ar sveikatos. Savaitgalį geriau nesileiskite į kalbas su nepažįstamais žmonėmis.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Jeigu šią savaitę tektų spręsti ginčą, neskubėkite daryti išvadų, pirmiausia išklausykite abi puses. Apskritai bendraudami stenkitės neprarasti objektyvumo. Taip pat būkite atidesni megzdami ryšius, kartais žmonės daugiau kalba, negu daro. Šiuo laikotarpiu puikiai seksis kūryba, su informacijos paieška ar bendravimu susiję darbai. Savaitgalį venkite triukšmingų pramogų, geriau tegul jis būna ramus.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Šią savaitę verta palaikyti aštrų liežuvį už dantų. Įsiplieskę ginčai tik sutrikdys darbą ir pasiekti norimą rezultatą taps kur kas sunkiau. Antroje savaitės pusėje atsipalaiduosite, įjungsite poilsio režimą, galvoje gali suktis meilės reikalai. Jeigu atostogaujate, tai puiku. Tačiau dirbančioms Svarstyklėms vertėtų susiimti.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Dalį Skorpionų gali kamuoti finansinės problemos arba problemos, susijusios su skolomis, mokesčiais. Papildomos išlaidos gali būti susijusios su vaikais. Šiuo metu nevertėtų švaistyti pinigų pramogoms ar nebūtiniems pirkiniams. Taip pat atsisakysite nereikalingų ryšių, ieškokite naujų būdų savo tikslams pasiekti.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šią savaitę daugiau dėmesio skirkite darbui. Gali tekti koreguoti ateities planus, vykdyti šiandien atrodžiusius mažiau svarbius darbus. Penktadienį nesivelkite į apkalbas, ypač darbe, galite susigadinti reputaciją. Apskritai visą savaitę galvokite, ką sakote ar darote, nes gali būti, kad Jus neteisingai supras. Savaitgalį Jūsų užsispyrimas gali sukelti rimtą ginčą su mylimu žmogumi.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Šią savaitę neišvengsite konfliktinių situacijų, greičiausiai dėl to, kad knietės primesti savo nuomonę aplinkiniams. Jeigu pamąstytumėte giliau, suprastumėte, kad kiekvienas žmogus situaciją mato savaip, todėl nėra vienos tiesos. Be to, Jums tikrai neprivalu kažkam kažką įrodyti, ypač jeigu tai griauna santykius. Antroje savaitės pusėje turėsite galimybių gerokai pasistūmėti į priekį darbo klausimais.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Produktyvi ir prasminga savaitė tiems ženklo atstovams, kurie rodys iniciatyvą ir sieks tobulėti. Pirmoje savaitės pusėje bus ypač svarbu kurti tinkamus santykius su žmonėmis. Antroje savaitės pusėje pasistenkite atsiriboti nuo smulkių kasdienių darbų ir pažiūrėkite į savo veiklą iš šalies. Tikėtina, kad kils naujų minčių, idėjų, kurios ateityje atneš Jums didesnes pajamas.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvų ženklo atstovams pirmoji savaitės pusė bus įtempta. Tačiau užbaigę susikaupusius darbus suprasite, kad sėkmingai užbaigėte greičiausiai ne vieną projektą. Pirmadienį daugiau bendraukite, nes šios dienos kontaktai gali būti labai naudingi. Vienišų Žuvų šią savaitę laukia labai įdomi pažintis.

ŠALTINIS: alfa.lt

2019 02 04 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt