sekmadienis, liepos 5 d.
Savaitgalį Londone su mašina į gatves geriau nevažiuoti
tiesa.com

Kasmetinio masinio dviratininkų renginio organizatoriai perspėja Londono gyventojus iš anksto suplanuoti savo maršrutą savaitgalį, nes daugybė gatvių bus sustabdytas eismas. Šimto mylių iššūkį planuoja priimti net 24 tūkst. dviratininkų.

Juos lydės 28 policininkai ant motociklų. Jau dabar dalis vairuotojų lieja organizatoriams nepasitenkinimą, kad dėl vieno renginio bus uždaryta didelė gatvių dalis Anglijos sostinės centre ir pietuose.

Tikimasi, kad policininkai ant motociklų leis greičiau po renginio įsitikinti, kad gatvėse nebeliko dalyvių ir atidaryti eismą. Praėjusiais metais organizatoriai sulaukė daug kritikos, nes keliai liko uždaryti dar kelioms valandoms, nors dviratininkai jau buvo finišavę.

Daugiausia priekaištų organizatoriams turi Surrey gyventojai, nes juos trasa apsups ratu. Organizatoriai sakė, kad trasą ratu darė žiūrovų patogumui, kad jiems būtų patogu stebėti renginį ne vienoje vietoje. Be mėgėjų pedalus mins ir profesionalai – pranešama, kad renginyje dalyvaus ir seras Bradley Wigginsas. Pagrindis “RideLondon” renginys numatomas sekmadienį.

Žemėlapyje galite matyti, kuriose gatvėse bus ribojamas eismas. 

 

2014 08 07 11:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt