trečiadienis, spalio 21 d.
Savaitgalį – „Pasmerkti. Pajūrio džiazas“ TV premjera
Alfa.lt

Šį sekmadienį TV3 pristatys didžiulio atgarsio sulaukusią, tikrų faktų įkvėptą kriminalinę dramą „Pasmerkti. Pajūrio džiazas“. Tai – garsiosios juostos „Pasmerkti. Kauno Romanas“ tęsinys. Vien per pirmą premjerinį savaitgali kino teatruose filmas sulaukė itin didelio susidomėjimo – surinko daugiau nei 150 tūkst. eur. pajamų, o dabar jį galės išvysti visi TV žiūrovai.

Filme pasakojama tikrų įvykių įkvėpta verslininko Roko Kybarto ir taip vadinamo „auksinio jaunimo“ istorija, vykusi Lietuvos pajūryje. Žiūrovai išvys ypatingą prabangą: išskirtinius, specialiai filmui į Lietuvą atgabentus superautomobilius, prašmatnius namus ir vieną įspūdingiausių privačių jachtų Lietuvoje.

Pagrindiniam filmo personažui – Rokui – puikiai sekasi. Jis idealiai tvarkosi su visomis finansinėmis užduotimis, kurias jam paveda investuotojų fondas „3D Klubas” – jauni ir ambicingi verslininkai: Dalius, Dainius ir Dominykas. Rokas – Dominyko draugas nuo vaikystės – tapo Klubo suklestėjimo priežastimi. Ne veltui dėl savo „uoslės” pinigams jis gavo Kauko pravardę. Žiūrovas susipažįsta su Kauku, kuomet šis jau yra kone savo pasiekimų zenite. Po paskutiniosios užduoties jis taps pilnateisiu „3D Klubo” nariu. Rokas išvyksta į Klaipėdą, kurioje ir turi sutvarkyti pastarąjį reikalą.

Labiausiai šio momento laukia Roko žmona Irma. Pagaliau jos vyras pradės gyventi ramesnį gyvenimą ir daugiau laiko galės skirti šeimai. Rokas ir Irma iš pažiūros ideali pora. O neįgaliojo sūnaus auginimas, juos daro kone nenugalimus. Tačiau Rokas turi vieną problemą – jis negali gyventi be kitų moterų. Antra vertus, jis turi ir tos bėdos sprendimą. Rokas niekada nesusitinka su ta pačia meiluže dar kartą ir visuomet sugrįžta pas žmoną ir sūnų. Todėl, įvykis, kai Rokas, išvykęs į Klaipėdą susižavi vietos gražuole Inga, neatrodo niekuo ypatingas. Tik štai netikėtai paaiškėja, kad šis susižavėjimas nevienadienis. Rokas įsimyli iki ausų. O meilė ir pinigai – tai jau sprogstamasis užtaisas, kuris iki pamatų sudrebins ramią ir snūduriuojančią Klaipėdą, o sprogimo banga sugriaus ne vieną likimą ir atims ne vieną gyvybę...

Pagrindinį – Kauko – vaidmenį sukūrė aktorius Tadas Gryn, kuris neslepia, kad šis personažas visai kitokio charakterio nei pats Tadas.

„Jis – geras avantiūristas. Tai man patiko. Bičas pradeda vartyti šaibas, kurios netgi nėra jo. Ir visiškai dėl to nesiparina. Viskas maždaug „ok, išsisuksim, sugalvosim, kažką padarysim“. Labai ramiai elgiasi. Kita vertus, Kaukas nėra ramus personažas, jis truputėlį psichas. Buvo labai įdomu kurti charakterį, priešingą man. Gyvenime aš nesielgiu taip, kaip jis. Iškilusius probleminius klausimus stengčiausi pirma apsvarstyti, neičiau mušti žmogaus. O jis viską daro karštomis emocijomis: pykčio proveržis įvyksta ir problema bus išspręsta tuoj pat. Tokiose scenose būdavo įdomu paieškoti savyje choleriko“, – apie savo sukurtą personažą kalbėjo Tadas Gryn.

Filme taip pat vaidina: Justina Nemanytė, Jokūbas Bareikis, Marius Jampolskis, Andrius Žiurauskas, Edgar Bechter, Simonas Storpirštis, Karolis Kasperavičius, Arnas Ašmonas, Akvilė Žirgulytė, Arnas Ašmonas ir kt. Filmo režisierius – Ramūnas Rudokas.

Nenuspėjamas, intriguojantis, pavojingas ir romantiškas – visai kaip džiazas, toks antrasis „Pasmerktų” epopėjos filmas, kuriame, kaip ir pirmajame netrūks sąsajų su realaus gyvenimo istorijomis.

Nešvarūs verslai, pinigai, automobiliai ir fatališka meilės istorija – kriminalinėje dramoje „Pasmerkti. Pajūrio džiazas“ – spalio 4 d. 22 val. per TV3!

2020 10 02 16:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt