šeštadienis, spalio 31 d.
Savo namuose negyvas rastas feisbuke išgarsėjęs P. Dabužinskas
Alfa.lt

Mirė socialiniuose tinkluose tiesioginėmis vaizdo transliacijomis išgarsėjęs 39-erių Povilas Dabužinskas. Vyras rastas savo namuose Panevėžyje, praneša naujienų portalas „Jūsų Panevėžys“.

Kaip skelbiama, vyro ilgokai niekas nepasigedo ir tik šeštadienį, spalio 3 dienos popietę, jis buvo rastas negyvas savo namuose J. Tilvyčio gatvėje. Vyras rastas lovoje, o kūnas jau buvo irimo stadijoje.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) komunikacijos grupės vyriausiasis specialistas Tadas Martinaitis aiškino, kad vyksta tyrimas ir bandoma nustatyti vyro mirties aplinkybes.

„Galimai buvo piktnaudžiauta alkoholiu, bet tai tik pirminiai duomenys. Bus atlikta ekspertizė nustatyti mirties priežasčiai. Daugiau kol kas nieko negaliu pasakyti“, – teigė komisariato komunikacijos grupės vyriausiasis specialistas T. Martinaitis ir pridūrė, kad negalįs atsakyti, kas surado kūną.

Gyvenimas Povilo nelepino – jis augo vaikų namuose, o tapęs pilnamečiu gyveno gatvėje. Tačiau Povilas visą gyvenimą norėjo padėti žmonėms, todėl tapo slaugytoju Palangos greitojoje pagalboje.

2020 10 06 16:59
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt