penktadienis, balandžio 10 d.
Savo namuose rastas negyvas amerikiečių aktorius B. Tarantina
tiesa.com
Stop kadras

Šeštadienio vakarą mirė amerikiečių aktorius Brianas Tarantina. Seriale „Gilmoro merginos“ vaidinusiai kino žvaigždei buvo 60 metų, praneša CNN.

B. Tarantina buvo rastas be sąmonės savo namuose Manhetene. Atvykę greitosios pagalbos medikai konstatavo vyro mirtį, nurodė Niujorko policijos departamentas.

Kol kas tiksli mirties priežastis nėra žinoma, tai nustastys medicinos ekspertai. Tačiau vieni šaltiniai teigia, kad aktorių be sąmonės užtikusi namų tvarkytoja aplink jį pastebėjo išsibarščiusias galimai narkotines medžiagas.

Kiti aktoriui artimi šaltiniai tikino, kad B. Tarantina sunkiai sirgo, tad kurį laiką leido namuose.

„Aš jį pažįstu daugybę metų. Jis buvo nuostabus, labai talentingas aktorius ir labai mielas žmogus“, – teigė B. Tarantinos vadybininkė Laurie Smith, patikinusi, kad aktoriaus mirtis ją labai sukrėtė.

B. Tarantina paskutinį savo vaidmenį atliko didelio populiarumo sulaukusiame amerikiečių seriale „Nuostabioji ponia Maisel“. Dar šių metų sausį jis kartu su komanda atsiėmė atsiėmė Ekrano aktorių gildijos apdovanojimą už geriausią aktorių kolektyvą komiškame seriale.

B. Tarantina taip pat sukūrė ne vieną ryškų vaidmenį filmuose ir serialuose, jis pasirodė filme „Dėdė Bakas“, „Karlito kelias“, „Miestas prie jūros“, populiariuose serialuose „Juodasis sąrašas“, „Sopranai“.

2019 11 03 08:00
Spausdinti