antradienis, kovo 9 d.
Šedžių skyrybos dramoje naujas posūkis
tiesa.com

Vis dar besiskiriantys bei teismo duris varstantys Monika ir Andrius Šedžiai savo santykių dramoje ne tik nevengia apsikeisti aštriomis replikomis vienas kitam, bet neretai įtraukia ir šalia esančius žmones. Konfliktuojančių sutuoktinių istorijoje vis dažniau pasigirsta Erdvilės, kuri neva yra naujoji verslininko simpatija, vardas. Ilgą laiką nuošalyje buvusi 20-metė mergina po paskutinių įvykių Šedžių skyrybų dramoje nusprendė nebetylėti ir DELFI išsakė savo versiją.

„Norėčiau ir aš išsakyti savo poziciją, nes atėjo tam laikas. Nebegaliu tylėti apie viešą Monikos Šedžiuvienės drabstymąsi purvu. Viską viešinti pradėjo pati Monika, be mano sutikimo pasidalinusi mano nuotraukomis socialinėje erdvėje. Kokią ji turi teisę? Jokios! Bet tuo viskas nesibaigė“, – pasakojo ji.

„Ponia Šedžiuvienė vis nerimsta. Kažkokiu stebuklingu aparatu „nustatė“ mano proto lygį. Ir tai perpildė mano kantrybė taurę. Susikūrusi kitą, netikrą „Instagram“ anketą ir rašydama man, ji tik parodo savo „brandumą“. Elgiesi lyg mažas vaikas. Ar nebūtų jau pats laikas subręsti? Visgi jau metuose esi, o elgiesi kaip maištaujanti paauglė“, – tiesiogiai į M. Šedžiuvienę kreipėsi Erdvilė.

Anot su A. Šedžiumi poruojamos merginos, labiausiai ją žeidžia viešumas, kurio ji neva nė kiek nenori. „Pilamas purvas, esu viešinama be mano sutikimo!“ – emocingai kalbėjo ji.

„Manau, kad vis dėlto jai reikėtų elgtis brandžiau. Kaip bebūtų, ji yra mama ir taip paaugliškai elgtis negražu. Jeigu Monikai svarbu visus apatinius skalbti viešai – prašom, bet tegul nekiša manęs į tai. Mano nuomonė išsakyta, toliau norėčiau likti nematoma“, – DELFI sakė Erdvilė.

Pasiteiravus, kaip vis dėlto ji ir A. Šedžius susipažino bei koks yra jųdviejų santykis, mergina nedaugžodžiavo: „Tegul pažintis lieka mūsų asmeniniu reikalu“.

DELFI domėjosi ir kuo šiandien užsiima vis dažniau šalia žinomo verslininko atsirandanti 20-metė, tačiau Erdvilė to plačiai komentuoti taip pat nepanoro.

„Laukiu studijų pradžios ir mėgaujuosi jaunu gyvenimu. Tik paskutiniu metu nebegaliu ramiai to daryti dėl pilamo purvo. Galiu pridurti ir tai, kad su Andriumi bendrauju tikrai būdama ne mokyklos suole, ne kaip šioji Monika“, – teigė ji.

DELFI susisiekė ir su M. Šedžiuviene, tačiau dainininkė nuo plačių komentarų šia tema susilaikė: „Aš nežaisiu šių vaikų žaidimu. Tik tiek galiu pakomentuoti“, – sakė ji.

Erdvilės vardas Šedžių dramoje skamba ne pirmą kartą

DELFI primena, kad Erdvilės vardas į viešumą iškilo dar liepos mėnesį, kuomet M. Šedžiuvienė pasidalijo įrašu, kuriame matyti jos ir neva naujos A. Šedžiaus mylimosios nuotraukos tose pačiose verslininko buto vietose.

Paskutinis viešas Šedžių konfliktas, kuriame skambėjo ir Erdvilės vardas, įvyko praėjusią savaitę. Monika pasipiktino, kad su jos mažamečiu sūnumi laiką Šiauliuose leidžia ne tėtis, o būtent tariama naujoji Andriaus simpatija.

„Po teismo gerasis tėvelis labai norėjo praleisti turiningą savaitgalį su savo mylimu sūnumi. Aš, kaip gera mama, žinoma, sutikau su tokiu noru. Juk vaikas ir tėtis turėtų leisti laiką kartu. Deja! Gaunu nuotraukas iš žmonių su klausimu: „Ar čia ne jūsų vaikas?“. Aš drąsiai sakau, kad taip, jis su savo tėčiu. Tačiau gaunu atsakymą, kad tėvo niekur nėra aplinkui. Tik jo nauja draugė Erdvilė.

Tai, ponas Andriau, kokio velnio pasiimi vaiką? Jeigu negali net jam laiko skirti?! O numeti vaiką jam svetimam žmogui! Kas vaiko širdelėje turi dėtis? Kur mamytė, kur tėvelis? Ir dar tu vaiko globos nori? Net poros dienų nesugebi vaikui skirti savo laiko! Vaikas galėjo visą dieną praleisti su savo mama! Jeigu toks užsiėmęs esi!

P.S. Svarbiausia, kad aš be įrodymų visą laiką tą žinojau! Kad vaikas visada yra paliktas su jam vos kelis kartus matytais žmonėmis! Žinau jo rutiną ir jis jos niekada neatsisakė. Toks jausmas, kad vaikas jam daiktas ir tik asmenukių objektas tam, kad parodytų, kaip leidžia laiką kartu!“, – feisbuke skelbė M. Šedžiuvienė.

M. Šedžiuvienei socialiniuose tinkluose kaltinant vyrą vaiką prižiūrėti palikus kitai moteriai, nusprendė nebetylėti ir pats verslininkas.

„Dar dabar esame kartu su sūnumi. Tai yra absurdiška ir su svetimais žmonėmis nepalieku vaiko. Ta mergina, kuri užfiksuota nuotraukoje, sūnų prižiūrėjo valandą, kol važiavau į ligoninę duoti kraujo. Negi man reikėjo vaiką vestis kartu į gydytojo kabinetą? Vaikas su manimi ir visiškai už jį atsakau. Galiu duoti ranką nukirsti, kad prie nepažįstamo žmogaus jis neitų. Jis noriai lieka su sesėmis ir tą merginą kartais sese pavadina“, – DELFI sakė vyras.

A. Šedžius paaiškino, kad kol turėjo būti ligoninėje, pabūti su vaiku paprašė bičiulės. Ji su Andriaus ir Monikos sūnumi laiką leido šalia ežero esančioje vaizdingoje Šiaulių vietoje. Kadangi buvo geras oras, anot A. Šedžiaus, jis norėjo, kad berniukas pabūtų gryname ore.

„Rašo ir tai, kad aš vaiką naudoju asmenukėms, bet aš niekad niekur nepublikuoju jo nuotraukų ir nesireklamuoju per vaiką. Taip, turiu jų (vaiko nuotraukų) daugybę telefone, bet tikrai nepamatysite manęs jas skelbiant. Galbūt sprendžia pagal save, nes dažnai demonstruoja socialiniuose tinkluose, kad nuolat leidžia laiką su vaiku, nors taip nėra.

Net trumpam palikęs vaiką vis klausiu telefonu, ar viskas gerai. Ir rytoj laukia rimtas posėdis. Paprašiau jos, ar gali vykti su manimi ir partiečiais, kad kol dirbsime pabūtų su vaiku. Panika tikrai keliama lygioje vietoje ir tai darosi absurdiška“, – kalbėjo jis.

Pasiteiravus, ar jo širdis jau užimta ir politikas bei verslininkas mėgaujasi naujais jausmais, jis atkirto, jog nors ir 1,5 metų nebegyvena su žmona, mylimosios neturi. Na, o mergina, su kuria jis jau ne pirmą kartą yra poruojamas, anot A. Šedžiaus, yra jo bičiulė ir kuria santykius su savo vaikinu. Pašnekovas pabrėžė, kad kai turės mylimąją, jos tikrai neslėps, tačiau dabar gyvena tik darbu ir rūpinimusi vaikais.

ŠALTINIS:delfi.lt

2018 10 26 13:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt