šeštadienis, liepos 11 d.
Sekminėse – ir nuoga dainuoti ketinusi „Eurovizijos“ atrankos pažiba (nuotraukos)
tiesa.com

Jau ateinantį sekmadienį Londone vyksiančioje Jungtinės Karalystės lietuvių šeimų šventėje „Sekminės 2017-Lithuanian Fest“ ant scenos žengs ir dainininkė, žinoma dėl savo įspūdingos išvaizdos, trankaus ritmo dainų, pasirodymų nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje ir pažado koncertuoti nuoga.

Ilgiau nei dešimtmetį Londone gyvenančią Laurą Geležinytę, žinomą sceninu vardu Lawreigna, muzika lydi jau seniai, juolab kad dainininkė pasižymi stipriu ir sodriu balsu, o jos dainos neįsivaizduojamos be užvedančio ritmo.

Moteris išsiskiria ne tik savo balsu, bet ir išvaizda – ryškiai raudonos spalvos plaukų tiesiog neįmanoma nepastebėti.

Prieš pustrečių metų atlikėja Lietuvoje pareiškė, kad surengs koncertą, kuriame pasirodys visiškai nuoga.

BILIETUS GALIMA ĮSIGYTI ČIA

Londono klubuose ir kitose mažesnėse scenose koncertuodavusi Lawreigna prieš porą metų išplaukė į didžiuosius muzikos vandenis ir du metus paeiliui laimę išbandė Lietuvos nacionalinėje atrankoje į „Eurovizijos“ dainų konkursą.

 
Sulaukusi komisijos pagyrų už išskirtinį balsą, išvaizdą bei charizmą Lawreigna vis dėlto į finalinį etapą nepateko.

[7187,7188,7189]

Visiška jos priešingybė – „Sekminės 2017-Lithuanian Fest“ scenoje pasirodysianti dar viena Londone dešimtmetį gyvenanti ir kurianti atlikėja Austėja Straigytė, publikai prisistatanti kaip Austeya. „Indie pop“ stiliaus atstovės dainos – ritmingos, tačiau kartu raminančios bei atpalaiduojančios, o švelnus tarsi aksomas ir stiprus lietuvaitės balsas skverbiasi iki sielos gelmių.

[7192,7191,7190]

Austeya puikiai žinoma Londono menininkų bendruomenėje, ji koncertus rengia ne tik didžiosiose scenose, bet ir mažytėse galerijose.

Šių atlikėjų koncertai – tik dalis „Sekminės 2017-Lithuanian Fest“ programos, lankytojų laukia daug kitų pramogų, o vakarą vainikuos Lietuvos scenos žvaidždės Merūno pasirodymas.

Sekminių festivalyje Londone dainuosiantis Merūnas – pasaulį užkariavusi žvaigždė

2017 05 30 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt