penktadienis, rugsėjo 25 d.
SEL koncertas Peterborough mieste atšauktas dėl organizatorių aplaidumo
tiesa.com

Lapkričio 15 dieną Peterborough mieste turėjęs vykti grupės SEL pasirodymas – atšauktas. Pasak naujienų portalo delfi.lt, koncertas neįvyks dėl organizatorių aplaidumo. Dėl to grupės lyderis Egidijus Dragūnas atsiprašė savo gerbėjų.

„Labai apmaudu pranešti, tačiau mano koncertas, turėjęs lapkričio 15 dieną vykti Peterborough mieste, yra atšaukiamas. Taip nutiko dėl organizatorių kaltės. Jie yra ne mūsų lygio, diletantai – neįvykdė savo įsipareigojimų“, – dėstė E. Dragūnas. – „To mano muzikinėje istorijoje dar nėra buvę, nes visada dirbu su profesionalais. Su šiais organizatoriais bendradarbiavau pirmą kartą. Raginu savo gerbėjus jau šiandien kreiptis į pardavėjus dėl pinigų atsiėmimo.“

Visgi E. Dragūnas ragino savo gerbėjus nenusiminti: „Tačiau yra ir gera naujiena. Anglijoje koncertuosiu kitų metų pradžioje. Koncertas sausio 15 dieną vyks „O2 Academy” – tai viena didesnių koncertų salių Londone. Šiame koncerte laukiama apie 5000 klausytojų. Noriu dar kartą atsiprašyti už koncerto organizatorius savo gerbėjų. Man labai nesmagu, kad žmonės dabar turės gaišti laiką, kad atgautų savo sunkiai uždirbtus pinigus. Tačiau noriu užtvirtinti: koncertas Peterborough mieste lapkričio 15 dieną tikrai nevyks, o su šiais organizatoriais daugiau niekada gyvenime nedirbsiu“.

2015 10 16 15:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt