trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
Sensacija sveikatos srityje! (reklama)
tiesa.com

Maloniai kviečiame dalyvauti Londone įvyksiančiame XXI a. natūralių medicinos preparatų pristatyme ir seminare apie naujausius sveikatinimo metodus bei sunkių ir lėtinių ligų gydymo būdus. Bus demonstruojami naujausi Rytų ir Vakarų medicinos laimėjimai.

Renginius ves Lietuvos medicinos akademijos katedros vedėjas Rytų medicinos profesorius ir korporacijos „Fohow“ mokslinis konsultantas Arkadijus Gamperis, senosios Tibeto bei Rytų medicinos žinovas. Šimtmečių patirties ir šių dienų mokslo laimėjimų simbiozė pagimdė XXI a. sensaciją – priemones ir metodus organizmui atjauninti, išvalyti, chroniškoms ir nepagydomoms ligoms, įskaitant širdies ir kraujagyslių, onkologines ir kt., ligas, gydyti.

Maloniai kviečiame dalyvauti visus, ypač medikus, dirbančius JK ar ieškančius tokios galimybės, taip pat verslininkus bei rinkodaros specialistus. Seminaro dalyviai bus vaišinami arbata ir lengvais užkandžiais. Po seminaro bus išduodami sertifikatai.

Visi renginiai vyks adresu: Finsbury park, Unit 1, pirmas aukštas, CityNord, FonthillRoad, N4 3HN

Vasario 23 d. (ketvirtadienį) privačios medicininės konsultacijos, 16–18 val. (kaina 24 £).

Vasario 24 d. (penktadienį) korporacijos „Fohow“ ir preparatų pristatymas, 18 val. (kaina 3 £).

Vasario 25 d. (šeštadienį) aštuonių valandų seminaras, pradžia 11 val. (kaina 35 £, įskaitant sertifikatą).

Iš anksto užsiregistravusiems į pristatymą sms tel. 079 6705 9969 arba el. p. fohowwworld@gmail.com – nemokamas dalyvavimas pristatyme ir korporacijos dovana.

Papildoma informacija tel. 079 6705 9969, el. p. fohowworld@gmail.com.

2012 02 18 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt