šeštadienis, gruodžio 4 d.
Seriale „Simpsonai“ bus rodoma homoseksualaus veikėjo meilės istorija
Alfa.lt
Scanpix
Serialas „Simpsonai“

Animacinio serialo „Simpsonai“ veikėjas Veilonas Kalvis, kuris vienoje 2016 m. serijoje pripažino, kad yra homoseksualus, pradėjo susitikinėti su mados dizaineriu, skelbia People.

Netrukus pasirodysiančiame epizode „Užsidegusios Lakės portretas“ ilgametis milijardieriaus C. Montgomery Degėlos asistentas suras savo meilę. Romantiški jausmai įsižiebė tarp Kalvio ir garsaus mados dizainerio Michaelo De Graafo. Michaelą įgarsina aktorius Victoras Garberis.

„Kalvis surado tikrąją meilę kartu su mados dizaineriu, tačiau ar nauji jo santykiai nesunaikins Springfieldo?“ – rašoma serijos aprašyme.

Serija pasirodys sekmadienį. Epizodas buvo parašytas ilgamečio serialo rašytojo Robo LaZebniko ir jo sūnaus Johno LaZebniko.

„Dažnai homoseksualų santykiai – tik subsiužetas arba apie juos vos užsimenama. Tačiau šiame epizode mes pamatysime pradžią, vidurį ir, kas žino, kokią homoseksualų santykių pabaigą. Epizode bus rodoma, kaip homoseksualai susitikinėja, kaip susipažįsta ir kaip klostosi santykiai.

Tai buvo labai ypatinga man – vaizduoti veikėjus, kurie nėra vien papildomi, o visiškai suformuoti“, – pasakojo J. LaZebnikas.

V. Garberis, kuris yra susituokęs su menininku Raineriu Andreesenu nuo 2015 m., teigė, kad „tokios istorijos yra labai svarbios“.

„Aš nevaidinau daug homoseksualių vaidmenų, bet kiekvieną kartą, kai tai darau, man sugrįžta jausmai iš jaunystės, kai turėjau vaidinti ne homoseksualą“, – pasakojo 72 metų aktorius.

Veilonas Kalvis oficialiai pripažino esantis homoseksualus 27 sezone 2016 m. Tuo metu Veilonas prisipažino mylįs savo viršininką Degėlą, tačiau buvo atstumtas.

2021 11 16 15:33
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt