šeštadienis, gruodžio 4 d.
Serialo „Draugai“ žvaigždės dalijasi prisiminimais apie mirusį aktorių J. M. Tylerį
Alfa.lt
Scanpix
C. Cox, D. Schwimmeris, J. Aniston

Pirmadienį žiniasklaidoje nuskambėjo skaudi žinia – mirė kultinio serialo „Draugai“ aktorius Jamesas Michaelas Tyleris, kuris seriale vaidino Giunterį. Populiariojo šou žvaigždės socialiniuose tinkluose pasidalijo prisiminimais apie aktorių ir teigė, kad jo labai truks.

Pasirodžius žiniai apie J. M. Tylerio mirtį serialo gerbėjai citavo viename epizode Jennifer Aniston (įkūnijusios Rachel Green personažą) pasakytus žodžius. Šios serijos ištrauka instagrame pasidalijo ir pati aktorė.

„Kai būsiu kavinėje, gersiu kavą ir pamatysiu vyrą, kurio plaukai šviesesni nei saulė, galvosiu apie tave“, – seriale kalbėjo J. Aniston. Garsenybė aktoriui skyrė jautrius žodžius.

„Draugai“ nebūtų tokie patys be tavęs. Ačiū už juoką, kurį atnešei serialui ir mums visiems. Pasiilgsime tavęs“, – instagrame skelbė J. Aniston.

Akimirka iš serialo instagrame pasidalijo ir aktorius Mattas LeBlancas („Drauguose“ vaidinęs Joey Tribbiani).

„Mes kartu labai daug juokėmės. Ilsėkis ramybėje, mano drauge“, – instagrame rašė M. LeBlancas.

Jautrius žodžius J. M. Tyleriui skyrė ir aktorius Davidas Schwimmeris, kuris seriale vaidino Rossą Gellerį.

"Jamesai, ačiū už tai, kad vaidinai tokį nuostabų, nepamirštamą žmogų seriale ir buvai tokios didelės širdies džentelmenas už kadro. Mums tavęs truks, drauge", - socialiniame tinkle dalijosi D. Schwimmeris.

Aktorė Lisa Kudrow, seriale vaidinusi Phoebe Buffay, dėkojo Jamesui už buvimą kartu. "Jamesai, mes tavęs pasiilgsime. Ačiū už tai, kad buvai kartu", - rašė aktorė.

Monicą Geller įkūnijusi aktorė Courtney Cox dėkojo Jamesui už progą kartu vaidinti. "Dėkingumo dydis, kurį atnešei į filmavimo aikštelę yra toks pats, kokį dabar jaučiu tave pažinojusi. Ilsėkis ramybėje, Jamesai", - instagrame skelbė C. Cox.

Alfa.lt primena, kad sekmadienį mirė aktorius Jamesas Michaelas Tyleris, suvaidinęs kavinės vadovą Giunterį populiarioje situacijų komedijoje „Draugai“ („Friends“), pranešė JAV žiniasklaida. Jam buvo 59 metai.

Pasak jo atstovės, J. M. Tyleris mirė savo namuose Los Andžele po kovos su prostatos vėžiu, kuris jam buvo diagnozuotas 2018 m.

„Pasaulis jį pažinojo kaip Giunterį (septintąjį „draugą“) iš populiariojo serialo „Draugai“, tačiau Michaelo artimieji jį pažinojo kaip aktorių, muzikantą, informavimo apie vėžį aktyvistą ir mylintį vyrą“, – sakė atstovė Toni Benson JAV žiniasklaidai.

2021 10 25 18:10
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt