šeštadienis, spalio 1 d.
Serialo „Euforija“ trečiajame sezone nepasirodys viena iš pagrindinių aktorių
Alfa.lt
Scanpix
Serialo „Euforija“ aktorės

Rugpjūčio 24 d. Barbie Ferreira paskelbė, kad negrįš į trečiąjį HBO serialo „Euphoria“ sezoną, skelbia Eonline.

„Po ketverių metų, kai įkūnijau patį ypatingiausią ir paslaptingiausią personažą Kat, aš turiu labai ašarotomis akimis atsisveikinti“, – rašė ji „Instagram Story“. „Tikiuosi, kad daugelis iš jūsų pamatysite joje save, kaip aš, ir kad ji suteikė jums džiaugsmo, kai matėte jos kelionę į tokį personažą, kokia ji yra šiandien“.

B. Ferreira pažymėjo, kad įdėjo visą savo „rūpestį ir meilę“ ir tikisi, kad gerbėjai „gali tai pajusti“.

B. Ferreira pirmą kartą debiutavo kaip Kat, plius dydžio vidurinės mokyklos mokinė, kuri technologijų eroje siekė pajusti savo kūno galią, pirmajame 2019 m. „Euphoria“ sezone. Nors jos meilės sau kelionė buvo pirmojo sezono akcentas, Kat personažas buvo blankus.

Buvo teigiama, kad B. Ferreira ir „Euphoria“ kūrėjas Samas Levinsonas nesutarė dėl Kat antrojo sezono siužeto. Tačiau šaltinis, artimas kūrėjams, vasario mėnesį paneigė gandus.

Pati B. Ferreira gandus apie užkulisines dramas vėliau pavadino netiesa, o kovo mėnesį laikraščiui „Insider“ pažymėjo: „Aš mačiau tiek daug įvairių dalykų ir daugelis iš jų yra netiesa, o kai kurie iš jų yra tarsi kasdienės smulkmenos“.

Ji pridūrė: „Kartais dalykai įgauna savo gyvenimą ir nėra įsišakniję tiesoje, bet tai gerai, nes žinau, kad tai tik iš aistros, smalsumo. Ir aš tam pasirašiau. Taigi, aš paimsiu. Aš paimsiu gerą ir blogą“.

2022 08 25 18:14
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt