ketvirtadienis, rugpjūčio 18 d.
Serialo „Euforija“ žvaigždė S. Sweeney: vos uždirbu tiek, kad pragyvenčiau
Alfa.lt
Scanpix
Sydney Sweeney

Pasirodo, vaidinimas populiariame HBO šou negarantuoja laisvo gyvenimo kaip roko žvaigždei. „Euforijos“ žvaigždė Sydney Sweeney atskleidė, kad jos piniginė neleidžia mėgautis sodriu gyvenimu, skelbia Nypost.

„Jei norėčiau padaryti šešių mėnesių pertrauką, aš neturiu pajamų tam padengti, – neseniai The Hollywood Reporter sakė kylanti garsenybė. – Neturiu nieko, kas mane paremtų, neturiu nieko, į ką galėčiau kreiptis, apmokėti sąskaitas ar išsikviesti pagalbą.“

24 metų mergina teigė, kad ji akivaizdžiai nėra palūžusi, tačiau iš savo kasdienio darbo ji negauna tiek daug naudos, kaip gali manyti.

„Jie nemoka aktoriams taip, kaip anksčiau“, – paaiškino S. Sweeney.

„Įsitvirtinusios žvaigždės vis tiek gauna atlyginimą, bet aš turiu duoti 5 proc. savo advokatui, 10 proc. savo agentams, 3 proc. ar panašiai savo verslo vadovui“, – teigė „Emmy“ apdovanojimui nominuota žvaigždė.

„Aš turiu mokėti savo publicistui kiekvieną mėnesį, ir tai yra daugiau nei mano sumokami mokesčiai, – tęsė S. Sweeney. – Jei aš tiesiog vaidinčiau, negalėčiau sau leisti savo gyvenimo Los Andžele. Priimu sandorius, nes privalau.“

Žvaigždė praeityje atvirai kalbėjo apie finansinius sunkumus, su kuriais susidūrė jos tėvai, kai, būdama 13 metų, persikėlė į Los Andželą tęsti aktorės karjeros.

„Gyvenome viename kambaryje. Su mama dalijomės lova, o tėtis ir mažasis brolis – sofa“, – prisiminė ji ir paaiškino, kad jos šeima galiausiai apsigyveno motelyje.

Stresas taip pat apkartino jos mamos ir tėčio santuoką, todėl S. Sweeney sakė, kad stengėsi ją pataisyti.

„Maniau, kad jei uždirbsiu pakankamai pinigų, galėsiu atpirkti savo tėvų namą ir sugrąžinti tėvus, – sakė ji. – Bet kai man suėjo 18 metų, turėjau tik 800 dolerių. Mano tėvai nebebuvo kartu ir aš negalėjau niekuo padėti.“

2022 07 29 17:55
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt