šeštadienis, sausio 23 d.
Šią vasarą britai atostogoms renkasi ne ES šalis: kelionių agentūros dėl to kaltina „Brexit“
tiesa.com
Pixabay.com

Kelionių agentūra „Thomas Cook“ teigia, kad vis mažiau britų vasaros atostogoms renkasi Europos Sąjungai priklausančias šalis. Remiantis kompanijos duomenimis, pailsėti ne Jungtinėje Karalystėje nusprendę žmonės šiuo metu vis dažniau poilsiauti nusprendžia blokui nepriklausančiose šalyse.

Kelionių agentūra portalui Standard.co.uk atskleidė, kad beveik pusės visų užsakytų kelionių kryptys – ne Europos Sąjungos šalys. To priežastis labai paprasta: dėl „Brexit“ atsiradęs „politinis sumišimas“.

Kelionių organizatorių manymu, svaro nuvertėjimas euro atžvilgiu taip pat turėjo įtakos šiam kelionių krypčių pokyčiui.

Daugiausia susidomėjimo šią vasarą sulaukė Turkija. Kelionių į šią šalį užsakyta bene daugiausia. Antroje vietoje pagal populiarumą atsidūrė Graikiją, už jos rikiuojasi Ispanija. Pastaroji šalis atostogautojus vilioja smėlėtais paplūdimiais, ežerais ir įtraukiančia istorija.

Tunisas – dar viena ne Europoje esanti šalis, pastaruoju metu sulaukusi itin didelio keliautojų dėmesio. Per metus kelionių į Tunisą paklausa padvigubėjo.

„Thomas Cook“ agentūros atstovai teigia, kad vis atidėliojamas „Brexit“ ir politinis sumišimas dėl šalies likimo tapo priežastimi, kodėl daugelis atostogautojų pakeitė savo kelionių kryptis arba poilsį svečioje šalyje atidėjo neribotam laikui.

2019 04 29 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt