antradienis, gegužės 26 d.
Šiandien vyks dokumentinio filmo „Rūta“ premjera Londone
tiesa.com
facebook nuotrauka

Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje kviečia kartu pažiūrėti operatoriaus Ronaldo Buožio ir fotografo Roko Darulio sukurtą dokumentinį filmą „Rūta“.

Renginį remia Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija iš programos „Globali Lietuva“ lėšų.

Šią gegužę Lietuvą apskriejo žinia, kad plaukikė Rūta Meilutytė nusprendė baigti profesionalios sportininkės karjerą. Spaudos konferencijoje žymi plaukikė tuomet sakė, kad nori patirti paprastus gyvenimo dalykus.

Dokumentiniame biografiniame filme „Rūta“ (2018) atskleidžiamos olimpinės, pasaulio ir Europos čempionės R. Meilutytės mažai žinomos asmeninio gyvenimo detalės. Jautrus ir atviras dokumentinis pasakojimas leidžia iš labai arti pažvelgti į Rūtos kasdienių treniruočių užkulisius, darbo kasdienybę ir pasiruošimo varžyboms procesą.

Kamera seka Rūtos ruošimąsi Plimute ir Tenerifėje Rio de Žaneiro olimpiadai, primena Rūtos pasiekimus Londono olimpiadoje bei pasiektus pasaulio rekordus. Su Rūta kalbamasi apie nelengvą laikotarpį po Rio varžybų ir kokia yra šių pasiekimų kaina.

Filmo kūrėjai – artimi Rūtos draugai, kuriems šį savo karjeros etapą sportininkė leido dokumentuoti iš labai arti. Išskirtiniai interviu su Rūtos treneriais ir šeima atskleis daug nežinomų merginos gyvenimo faktų ir padės suprasti, kodėl Rūta – viena geriausių plaukikių pasaulyje, bei viena mylimiausių sportininkų savo šalyje.

Filmo kūrėjai neheroizuoja Rūtos, tačiau rodydami alinančių treniruočių rutiną, plaukikės kasdienybę, atskleidžia jos darbo etiką, charakterį, brandą ir visišką atsidavimą sportui. Filmą pristatys jo autoriai operatorius Ronaldas Buožis ir fotografas Rokas Darulis. Po peržiūros kūrėjai atsakys į žiūrovų klausimus.

Registracija būtina Evenbrite sistemoje: www.eventbrite.co.uk/e/dokumentinio-filmo-ruta-premjera-londone-tickets-73940613365

2019 10 18 13:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt