pirmadienis, spalio 18 d.
Siekiant apsaugoti karalienės orumą, Princo Philipo testamentas liks paslaptimi
Alfa.lt
Scanpix

Princo Philipo testamentas mažiausiai 90 metų liks paslaptimi, siekiant apsaugoti karalienės Elžbietos II ir kitų karališkosios šeimos narių orumą, nusprendė Londono teisėjas.

Naujienų portalas People praneša, kad šį sprendimą priėmė Aukščiausiojo Teismo Šeimos skyriaus pirmininkas Andrew McFarlane'as. Skelbiama, kad testamento jis neskaitė ir žino tik jo vykdymo datą bei paskirto testamento vykdytojo tapatybę. Pasibaigus 90 metų laikotarpiui privataus proceso metu bus galima nuspręsti, ar dokumentai turėtų būti atplėšti.

A. McFarlane'as rašė: „Dėl konstitucinės karalienės padėties yra tikslinga vykdyti specialią praktiką su karališkaisiais testamentais. Būtina stiprinti šios ribotos asmenų grupės privačių gyvenimo aspektų apsaugą, kad būtų išlaikytas karalienės ir jos artimųjų orumas.“

Jau beveik šimtmetį Jungtinėje Karalystėje yra įprasta neviešinti karališkųjų asmenų testamentų. Pranešama, kad A. McFarlane'as yra saugotojas seifo, kuriame yra daugiau nei 30 vokų su mirusių karališkosios šeimos narių testamentais.

Primenama, kad princas Philipas mirė šių metų balandžio 9 d., būdamas 99 metų amžiaus.

2021 09 17 12:41
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt