ketvirtadienis, rugpjūčio 5 d.
Sieks uždrausti burkas viešumoje
tiesa.com

Išankstiniuose Jungtinės Karalystės parlamento rinkimuose dalyvausianti partija UKIP kaip vieną iš pagrindinių savo siekių įvardija draudimą musulmonų moterims.

JK nepriklausomybės partija (UKIP) savo rinkiminėje programoje įrašytas ir punktas, kuriuo norima įteisinti draudimą viešumoje dėvėti veidą visiškai dengiančius rūbus. Nors nė žodžiu neužsimenama apie religiją, aišku kad toks reikalavimas labiausiai paliestų šalies musulmonų bendruomenę, kurioje tradiciniai moterų apdarai paslepia jų veidus.

Šios politinės organizacijos vadovas Paul’as Nuttall’as patvirtino, kad partija to sieks ir paaiškino motyvus – draudimą esą norima įteisinti saugumo sumetimais.

Dėl to politikas netrukus buvo sukritikuotas, jam viešai priminta, kad toks draudimas apribotų laisvą moters pasirinkimą ką rengtis. Pateikta ir pavyzdžių, jog visus teroristinius aktus JK įvykdė vyrai. UKIP lyderis taip pat apkaltintas tuo, kad pigiu būdu bando pelnyti rinkėjų balsus.

Per praėjusius rinkimus 2015-ųjų gegužę UKIP negavo nė vienos vietos parlamente.

Išankstiniuose rinkimuose šių metų birželio 7-ąją į parlamento bendruomenių rūmus bus renkama ne 650, o 600 narių. Pergalė prognozuojama konservatoriams, kurie ir dabar užima daugiau nei pusę vietų.

Pusė britų prieš išankstinius rinkimus remia esamą premjerę

2017 04 24 08:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt