trečiadienis, rugsėjo 30 d.
Šiemet „Emmy” apdovanojimuose sumušti net du rekordai
tiesa.com

Sekmadienį įvykusi iškilminga „Emmy” apdovanojimų ceremonija pažėrė ne vieną staigmeną. Tačiau dvi iš jų tikrai pateks į televizijos istoriją.

Kultiniu jau spėjęs tapti lietuvių pamėgtas televizijos serialas „Sostų karai” oficialiai tapo daugiausiai apdovanojimų per vienerius metus susišlavęs televizijos serialas. Iš 24 nominacijų „Sostų karų” komanda namo parsivežė net 12 statulėlių. Tarp jų ir pačią svarbiausią – geriausio draminio serialo.

Tuo tarpu Viola Davis tapo pirmoji juodaodė afrikieių kilmės aktorė, „Emmy” apdovanojimu įvertinta geriausios aktorės nominacijoje. Tai ne tik ypatinga ir džiugi proga aktorei, bet taip pat svarbus istorinis įvykis.

Seriale „Kaip išsisukti nuo žmogžudystės“ (angl. „How to Get Away with Murder“) V. Davis vaidina teisės profesorę Annalise Keating, kuri yra įsitraukusi į suėtingą žmogžudystės sąmokslą.

Padėkos kalboje aktorė sakė, kad juodaodėms aktorėms išties sunku gauti tokius svarbius įvertinimus vien dėl to, kad joms tiesiog nėra skiriami vaidmenys. „Vienintelis dalykas kas skiria juodaodes aktores nuo kitų – galimybė juos atlikti”, - sakė V. Davis.

[1311]

2015 09 22 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt