antradienis, rugsėjo 27 d.
„Simpsonai“ būsimo 34 sezono serijoje paaiškins, kaip numatė kelis ateities įvykius
Alfa.lt
Scanpix
Kadras iš animacinio serialo „Simpsonai“

„Simpsonai“ numatė kelis svarbius pasaulio įvykius per savo dešimtmečius trunkantį serialo laikotarpį, tačiau, pasak serialo kūrėjų, jų požiūris turi savitą metodą, skelbia People.

Serialo rašytojas, vykdomasis prodiuseris ir laidų vedėjas Mattas Selmanas atviravo apie tai, kas bus toliau su animaciniu hitu, kai jis ruošiasi 34-ojo sezono premjerai kitą mėnesį. Pokalbio metu M. Selmanas atskleidė, kad žiūrovai pagaliau sužinos, kaip serialui pavyko tiksliai numatyti ateitį.

„Turime dar vieną beprotišką konceptualų epizodą, kuriame paaiškinama, kaip „Simpsonai“ žino ateitį. Tai konceptualus epizodas, kuriame yra daug beprotiškų dalykų, tačiau jame paaiškinama, kaip „Simpsonai“ gali numatyti ateities įvykius“, – sakė 50 metų M. Selmanas.

„Labai džiaugiuosi dėl 34 sezono, – tęsė jis. – Jūs negalite tiesiog ilsėtis ant laurų. Turite stengtis, mesti sau iššūkį ir užtikrinti, kad kiekvienas epizodas būtų išskirtinis ir emocingas, vizualus ir patrauklus, baisus ir kinematografiškas. Taigi mes tai darome 85 procentams jų“, – pasakojo serialo kūrėjas.

Anot M. Selmano, išlaikyti šou kuo naujesnį po visų šių metų vis dar yra komandos „didžiausias kūrybinis iššūkis“.

„Laimei, pasaulis ir toliau pristato dalykus, kuriuos reikia apmąstyti Springfildo veidrodyje. Taigi tai padėka pasauliui, bet pasauliui taip pat reikia daryti geriau, – aiškino jis. – Man nėra problemų kartoti emocinę dinamiką. Yra tik tiek daug emocinės dinamikos, pavyzdžiui, mes turime scenarijų, kuriame Lisa ir Marge ginčijasi dėl labdaros organizacijos, kurią kartu įkūrė, bet Lisa ir Marge anksčiau turėjo daug konfliktų.“

M. Selmanas pridūrė: „Negalite užbraukti emocinių šeimos istorijų vien dėl to, kad anksčiau pasakojote tas emocingas šeimos istorijas. Tačiau jūs turite turėti ką nors naujo pasakyti apie išorinį pasaulį arba naują santykių aspektą.“

Pirmą kartą „Simpsonai“ pasirodė 1989 m. gruodį. Bėgant metams, animacinis filmas sėkmingai numatė įvairius pasaulio įvykius, įskaitant Donaldo Trumpo tapimą prezidentu, „Disney“ įsigijimą „Fox“, rugsėjo 11-osios atakas, COVID-19 pandemiją ir tris atskirus „Super Bowl“.

Tačiau kilo klausimų ir apie animacinio serialo ateitį. Gerbėjų laimei, vykdomasis prodiuseris ir rašytojas Al Jeanas nemano, kad tai greitai baigsis.

„Tiesą sakant, kalbant apie pabaigą, ypač dėl to, kad mums labai gerai sekasi „Disney+“ JAV ir JK bei kitose Amerikos šalyse, nematau, kad kas nors sakytų: „Užbaikime arba išsiaiškinkime, kaip šiuo metu išeiti“, – 2021 m. lapkritį sakė jis „Radio Times“.

2022 08 13 14:00
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt