penktadienis, rugsėjo 25 d.
Sinoptikai: į Angliją atslenka arktinės sniego audros
tiesa.com

Sinoptikai įspėjo apie šią savaitę didžiajai šalies daliai gręsiančias sniego ir ledo audras. Laukiama ir minusinės temperatūros.

Anglijos sinoptikų tarnyba „Met Office” įspėjo apie „siaubingas” sąlygas, kurias atneš iš Šiaurės Atlanto atslenkantis arktinis žemo slėgio šuoras.

Sinoptikai pranašauja, kad artimiausiomis dienomis jis į Britaniją atneš „galingas” audras, rašo „London Evening Standard”.

„Šiose šalies dalyse tikimės pirmojo tikro šalčio. Kalvose sulauksime sniego, o pietų Anglijoje gali pasitaikyti šlapdribos ir krušos,” – sakė „Met office” atstovas.

Labiausiai turėtų nukentėti Škotija, kurios kalnuotose dalyse laukiama 10-ies ir daugiau centimetrų sniego. „Škotijos viršukalnėse bus išties siaubinga,” – pridūrė sinoptikas.

„Met Office” duomenimis, sniego sekmadienį vakare turėjo sulaukti šiaurės Anglija ir Airija, taip pat šiaurinės ir vakarinės Velso dalys. Tačiau daugiausiai snaigių buvo tikimasi kalnuose.

Savaitės pradžioje pietvakariuose laukiama vėjo, o vidurio Anglijoje galima sulaukti „šiek tiek šlapdribos”.

Tačiau sinoptikas sakė, kad kol kas per anksti prognozuoti, ar balto sniego sulauksime ir per Kalėdas.

„Panašu, kad neramūs orai tęsis. Vis dėlto dar negalime atskleisti, kokie tiksliai orai bus per Kalėdas. Iki Kalėdų dar labai daug laiko, tad tikslių detalių pasakyti negalime,” – sakė sinoptikas.

2014 12 08 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt