šeštadienis, rugsėjo 26 d.
Skandalas pažinčių svetainėje: paviešinti meilužių ieškoję asmenys
tiesa.com

Tūkstančiai pažinčių portalo narių, kuriame vedę asmenys slapta ieškodavo meilužių, dreba dėl savo likimo, mat šiandien portalą sukrėtė informacijos nutekinimo skandalas, -pranešė naujienų portalas standard.co.uk.

Interneto nusikaltėliai paviešino suaugusiųjų pažinčių portalo „Ashley Madison“, kurio šūkis – „Gyvenimas trumpas, užmegzk romaną“, konfidencialią informaciją. Programišiai teigia, kad taip pasielgė vedami moralinių tikslų.

Tūkstančių Kanados portalo vartotojų asmeninė informacija: vardai, pavardės, gimimo datos, gyvenamosios vietos, adresai bei specifiniai pomėgiai buvo „pavogti“ iš pažinčių tinklalapio duomenų bazės ir šiuo metu yra prieinama juoduosiuose interneto puslapiuose (angl. dark web).

„Nesunku įsivaizduoti, jog po tokio informacijos paviešinimo daugelis žmonių gali būti šantažuojami, nes, galbūt yra tokių dalykų, kurie neturėtų iškilti į viešumą“ , - sakė vienas iš portalo vartotojų.

Kitas vardo asmuo teigė, kad: „Kai kurie galbūt tiesiog turėjo susikūrę paskyrą, tačiau niekuomet su niekuo nebuvo užmezgę jokių santykių, tad toks informacijos nutekėjimas gali būti nepakeliamas, o tai gali pareikalauti aukų. Turiu omenyje savižudybes.”

„Gyvenimas trumpas. Skirkis“. Štai tokios pašaipios žinutės sklandė „Twitter“ socialiniame tinklalapyje po pažinčių portalo vartotojų asmeninės informacijos nutekinimo.

Dėl neteisėto informacijos nutekinimo buvo pradėtas tyrimas, prie kurio prisijungė Federalinių tyrimų biuro (FTB), Karališkosios Kanados policijos, Ontario provincijos policijos ir Toronto policijos tarnybos. Šaltiniai teigia, kad tarp paviešintų vardų yra parlamento darbuotojų, politikų ir visuomenės veikėjų.

Šiuo metu stengiamasi panaikinti visą neteisėtai paviešintą informaciją.

2015 08 19 13:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt