pirmadienis, gegužės 17 d.
Skandalingai pagarsėjusiai A. Stumbrei – nauji kaltinimai
tiesa.com

Skandalingąją stilistę Agnę Stumbrę ir vėl užplūdo nemalonumai. Moteris kaltinama pasiskolinusi didelę pinigų sumą, kurią vengia grąžinti.

Apie garsiosios stilistės skolas socialiniuose tinkluose pranešė moteris, siekianti susigrąžinti pinigus. Pasak moters, Agnė jai skolinga 1000 eurų.

„Nutariau parašyti viešą įrašą, kadangi jokiomis kitomis priemonėmis kalbėtis su kai kuriais žmonėmis nebeišeina, o apie susisiekimą jau net nekalbu. Tikriausiai daugumai teko girdėti apie skandalais išgarsėjusią lietuviškąją „žvaigždute“ A. Stumbrę.

Taip, tą pačią. Ne paslaptis, jog buvo laikas, kai bendravome ir sutarėme ganėtinai gerai. Šioje kompanijoje figūravo ir dar vienas svarbus veikėjas, tai Edgaras Žilo. Šiam negailėjau padaryti ir nemokamų tatuiruočių, nes juk geram draugui negaila. Tiek A. Stumbrę, tiek E. Žilo laikiau draugais ir visiškai buvau tikra, kad jiems esu taip pat draugė. Taip ir buvo. Tam tikrą laiką. Vieną gražią dieną Agnė kreipėsi į mane su pagalbos šauksmu, prašydama paskolinti šiek tiek pinigų. Šiek tiek pinigų buvo 1 tūkst. eurų. Priežastis, kodėl reikėjo tokios sumos, – kažkas su vaikais, kažkas vaikams ar pan.

Žodžiu pinigai reikalingi vaikų gerovei. Dėl viso pikto pasiteiravau Edgaro, ar patikima skolinti Agnei tokius pinigus (na, vis tik tai ne dešimt ir ne dvidešimt eurų), buvau užtikrinta, kad viskas patikima, kad Agnė visada grąžina skolas, todėl grąžins ir man. Na, kažkaip jokių abejonių neliko, nes juk draugais, atrodo, pasitikėti gali. Birželio 25 d. 1000 eurų pervedžiau į nurodytą sąskaitą. Sąskaita priklausė pačiam E. Žilo. Greičiausiai A. Stumbrė neturėjo lietuviškos banko sąskaitos, todėl Edgaras taip pat pagelbėjo leisdamas pasinaudoti jai savo sąskaita, bent jau taip galvojau iš pradžių. Negana to, paprašė pats pasiskolinti dar dėl skolų.

Neturėjau jokių įtarimų, kad šie du žmonės galėtų bendradarbiauti. Iš karto po to, kai pinigai buvo paskolinti Agnei, pats Edgaras parašė klausdamas, ar negalėčiau ir jam paskolinti šiek tiek pinigų. Atsakiau labai paprastai, kad pakankamai didelę sumą paskolinau Agnei, todėl dabar negaliu skolinti ir jam. Taigi pinigai buvo žadėti grąžinti iki savaitės galo. Skolos vis dar laukiu iki šiol. Neberadau Agnės feisbuko paskyros, kažkur pradingo. Edgaras buvo likęs drauguose, todėl nuolat rašydavau jam teiraudamasi dėl Agnės. Galiausiai Edgaras pradėjo man sakyti, kad per A. Stumbrę pats papuolė į nesklandumus, prisidarė problemų, todėl su ja nebeturi jokio ryšio. Kai visas sujudimas dėl Stumbrės įvykdytų machinacijų prasidėjo, Edgaras įjungęs nekalto padarėlio veidelį susivienijo su visais, kurie ėjo prieš Agnę, teisindamasis, kad pats buvo labai naivus patikėjęs jos melais“, – rašo moteris. Visgi praėjus penkiems mėnesiams nuo tos dienos, kai buvo paskolinti pinigai, moteris sužinojo, kad A. Stumbrė palaiko santykius su E. Žilo, nesivargindami grąžinti turimų skolų.

„Parašiau ir paklausiau Edgaro, gal galėtų man ką nors papasakoti apie bendradarbiavimą su Agne plaunant pinigus ne tik iš nepažįstamų žmonių, bet ir savo draugų. Iš karto po to E. Žilo pradėjo naują vaidmenį. Teigė, esą jokie pinigai jam nebuvo vesti, čia pačios Stumbrės reikalas, nors banko sąskaita buvo naudojama jo. Kaip priminimą parodžiau jam jo paties rašytas žinutes, į kurias jis sureagavo sakydamas, kad tai tik fotošopas. Žodžiu, E. Žilo bandydamas išsivartyti iš situacijos viską neigia, o tai tik parodo, kad skolos grąžinti nenori. Pati Stumbrė, vos tik pavyksta su ja susisiekti kur nors, iš karto blokuoja. Esu išsisaugojusi visas žinutes, rekvizitų ir pavedimo kopijas ir tikriausiai būtų kvaila ir naivu galvoti, kad tiek įrodymų nepakanka. Pakanka, šiais laikais pakanka. Bet kadangi atrodo, kad teismų jie nebijo, tai rašau visa tai viešai, kadangi vieša gėda nėra maloni“, – „Facebook“ paskyroje rašė L. Leketaitė.

2018 11 20 11:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt