ketvirtadienis, balandžio 9 d.
Skandalų nuolat purtomi V. ir D. Beckhamai švenčia 20-ąsias vestuvių metines
tiesa.com
Instagram.com
Davidas ir Victoria Beckhamai

Prieš 20 metų liepos 4 d. vienoje Airijos pilyje įvyko didžiausios ir prabangiausios to meto vestuvės. Amžiną meilę vienas kitam prisiekė 25-erių atlikėja, merginų grupės „Spice Girls“ narė Victoria ir futbolininkas, „Manchester United“ klubo žvaigždė Davidas Beckhamas.

Sukūrus šeimą, Victoriai ir Davidui ramiai ir laimingai gyventi nepavyko. Jų asmeninį gyvenimą nuolat purtė slaptų romanų ir skyrybų skandalai. Rodos, po tiek daug jiems likimo mestų iššūkių, juodu galiausiai turėjo pasukti skirtingais keliais, tačiau pasiduoti neketinanti pora įrodė – jų santuokos neįveiks niekas.

„Mes turėjome pakilimų ir nuosmukių, bet labai vienas kitu didžiuojamės“, – sakė V. Beckham „Vogue“.

Meilė iš pirmo žvilgsnio

Dainininkė ir sportininkas susipažino 1997-aisiais vienose labdaringose futbolo varžybose. Victoria britiškajam „Vogue“ yra sakiusi, kad vos tik pamatė kuklųjį Davidą, ji iškart jį įsimylėjo.

Po pažinties grįžęs namo, Davidas, nenorėdamas pamesti Victorios telefono numerio, jį užsirašė ne vieną ir ne du kartus ant kelių skirtingų vietų.

Pirmą kartą pora pasibučiavo automobilių stovėjimo aikštelėje šalia restorano, o vestuves atšoko 1999-aisiais. Šventė buvo išties prabangi – puotoje dalyvavo garsiausios to meto žvaigždės.

[IN=https://www.instagram.com/p/BzfHWo0noBu/?utm_source=ig_embed]

Laikui bėgant Beckhamų šeimą papildė keturios atžalos – sūnūs Brooklynas, Romeo ir Cruzas bei dukra Harper.

Nors Victoria ir Davidas kartu jau 20 metų ir, atrodo, jų santuoka yra be galo stipri, porai teko įveikti ne vieną jiems siųstą išbandymą.

Skandalai, skandalai, skandalai

2003-aisiais Jungtinės Karalystės žiniasklaida pranešė apie galimą slaptą D. Beckhamo romaną su jo asistente Rebecca Loos. Victoria ir Davidas šiuos gandus paneigė, tačiau situacijos nepagerino Rebeccos interviu „SKY TV“. Jame moteris teigė su savo buvusiu viršininku turėjusi lytinių santykių, rašo News.com.au.

„Manau, kad jausmai tarp Davido ir manęs buvo stipūs ir žmonėms nepatiko, nes aš elgiausi neprofesionaliai ir jis buvo vedęs vyras, – tuo metu sakė R. Loos. – Jis labai dosnus meilužis. Jis daug duoda. Jis moka suteikti malonumą. Jis žino, ko tu nori. Viskas sukasi apie tave, o ne apie jį. Labai gera.“

Po metų „News of the World“ išplatinus pranešimą apie tariamus slaptus santykius tarp futbolininko ir kosmetologės Danielle Heath, pora prieš melagingus straipsnius kuriančią įmonę ėmėsi teisinių veiksmų. Dar po metų, 2005-aisiais, buvo pateiktas dar vienas skundas. Šįkart teisininkų akiratyje atsidūrė buvusi poros vaikų auklė Abbie Gibson, kuri teigė, jog Beckhamų santuoka nėra tikra.

„Mums atsibodo ir pavargome nuo žmonių, bandančių mūsų šeimos sąskaita užsidirbti pinigų“. – viešame pranešime tais metais skelbė Victoria ir Davidas.

[IN=https://www.instagram.com/p/BzfKBhTBcLx/]

Nepaisant to, gandai apie įrančią santuoką šeimą persekiojo dar ne vienerius metus. Buvo skelbiama, kad pora ruošiasi skyryboms po to, kai australų laidoje „The Project“ Davidas pasakė, kad vedybinis gyvenimas – „sunkus darbas“.

„Kai susituokę esame tiek laiko, žinote, tai reikalauja sunkaus darbo, – sakė jis. – Tampa vis sudėtingiau.“

Pora teigia supratusi vieną dalyką – kartu jie yra stipresni, nei atskirai. Būtent tuo vadovaudamiesi jie įveikė visus jiems mestus iššūkius.

„Jau 20 metų žmonės apie mus kuria įvairius pasakojimus, tad Davidas ir aš esame įpratę nekreipti dėmesio į šias nesąmones ir gyventi taip, kaip gyvenome“, – sakė Victoria „Entertainment Tonight“.

[IN=https://www.instagram.com/p/ByNifIPpA3z/?utm_source=ig_embed]

2019 07 04 10:30
Spausdinti