penktadienis, kovo 5 d.
Skiriasi krepšininkas M. Kuzminskas su žmona Egle
tiesa.com

Krepšininkas Mindaugas Kuzminskas pirmadienį socialiniame tinkle „Instagram“ oficialiai patvirtino, kad skiriasi su žmona Egle Andreikaite. Vyras tikino, kad santuoka iširo dėl to, kad Eglė norėjo siekti karjeros, o jis tikėjosi šeimos ir vaikų.

[IN=https://www.instagram.com/p/BpQABQTHlgy/?utm_source=ig_embed]

Tokius M. Kuzminsko žodžius pamačiusi Eglės draugė Dovilė Urbanaitė socialiniame tinkle paviešino nuotrauką kartu su krepšininko žmona ir užminė mįslę apie vyro neištikimybę. „Visų santykių svarbiausia sudedamoji dalis – ištikimybė. Esu laiminga vadindama Eglutę savo geriausia drauge jau 13 metų, nes mums abiem lojalumas yra be galo svarbus, o nukrypimų į šonus tiesiog negalime toleruoti nei draugystėje, nei meilėje… Labai Tave palaikau ir myliu, sis!“ – socialinio tinklo paskyroje rašė E. Andreikaitės draugė.

Alfa.lt primena, kad Niujorke gyvenanti Eglė ten siekia šokėjos karjeros, o jos vyras Mindaugas dirba ir gyvena Milane. Kalbos, kad pora pasuko skirtingais keliais, pradėjo sklisti po jųdviejų santuokos nepraėjus nė pusmečiui. Nei vieno, nei kito paskyrose socialiniuose tinkluose nėra nuotraukų, kuriose jie būtų įamžinti abu, o ir gimtojoje Lietuvoje kartu sutikti nebuvo.

Iki vestuvių Mindaugas su Egle draugavo ilgiau nei šešerius metus.

ŠALTINIS:alfa.lt

2018 10 24 07:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt