ketvirtadienis, sausio 20 d.
Skirtingi išvaizda, bet painiojami pavardėmis: du žinomi Lietuvos vyrai stos į linksmą kovą
Alfa.lt
GalvOK
A. Lukošius (kairėje) ir V. Lukočius (dešinėje)

Du visiškai skirtingi išvaizda, tačiau neretai painiojami pavardėmis – dirigentas Vytautas Lukočius ir inovacijų žinovas bei buvęs grupės „Foje“ narys Arnoldas Lukošius – jau šį šeštadienį susitiks intriguojančiame TV3 žaidime „galvOK“. Kaip žinomiems vyrams seksis įveikti suktus žaidimo klausimus ir kuris iš jų taps nugalėtoju?

Dirigentas, pianistas ir muzikos pedagogas V. Lukočius stos į Manto Katlerio komandą, o A. Lukošius palaikys savo bičiulį, kapitoną Marijoną Mikutavičių. Tiesa, su pastaruoju juos sieja ne tik draugystė, bet ir linksmai pagarsėjusi grupė „LT United“.

O štai su Vytautu žaidime Arnoldas susitiks pirmą kartą. Iki tol jam yra tekę jo pavardę tik girdėti. O kartą – ir būti sumaišytam su pastaruoju telefonu.

„Kai dar dirbau žurnalistu, esu sulaukęs skambučio, kurio metu žmogus klausė mano koncerto kainos. Tuo metu dar grojau su Andriumi Mamontovu, bet puikiai supratau, kad jei žmogus ir norėtų užsisakyti koncertą, tai darytų tikrai ne per mane, tad į situaciją niekaip negalėjau įsikirsti. Po to supratau, kad, matyt, būsiu sumaišytas su Lokočiumi“, – prisiminęs linksmą istoriją pasakoja A. Lukošius.

Inovacijų žinovas atvirauja, kad pergalė jam niekuomet nebuvo tiek svarbi, kiek viską, kiek tik tai yra įmanoma, padaryti gerai. Tad ne pergalė, o kažko nežinojimas A. Lukošiui yra skaudžiausias momentas.

„Pažiūrėjęs žaidimą supratau, kad klausimai, daugeliu atvejų, man yra nepalankūs. Man patinka turėti žinias, o čia kai kur reikia tiesiog išmąstyti. Ypatingai, jei tai susiję su įvairiais buities klausimais. Tačiau galvoju, kad buitinis kvailumas – nieko tokio. O įsivaizduojate, kaip būtų tada, jei neatsakyčiau į klausimą apie inovacijas? Tada būtų dar baisiau – juk tą sritį man priklauso išmanyti!“ – sako jis.

Tačiau nepaisant to, kad daugelio „galvOK“ klausimų nepavyksta žinoti iš anksto ir nemažai reikia išmąstyti, A. Lukošius džiaugiasi turintis savybę, kuri nuolat verčia domėtis vis naujais dalykais.

„Turiu tokią savybę – kai reikia kažką skaityti, o ypač – internete, kartais tai bedarydamas nukrypstu į visai kitą šoną ir galiu praleisti nemažai laiko besidomėdamas tuo, kuo visai neplanavau. Informacijos prasme, man beveik viskas įdomu. Esu labai kalbantis ir neretam su savo kalbomis galiu įgrįsti, bet su beveik kiekvienos srities specialistu galiu daugybę valandų kalbėtis besigilinant į jo sritį vien todėl, kad tai iš tiesų mane domina“, – atvirauja A. Lukošius.

Įvairiose srityse sukauptos A. Lukošiaus žinios iš tiesų pasitarnaus žaidime – laidos vedėjas Andrius Žiurauskas bus nuoširdžiai nustebęs, kai į vieną klausimą jam ir M. Mikutavičiui atsakyti visgi nepavyks. „Pagaliau radome silpną vietą – žmonės, kurie žino viską apie inovacijas, visai pamiršta apie natūralius dalykus…“ – sakys jis.

Kaip paprasčiau iš piršto išimti pašiną pincetu? Kam gali pasitarnauti juodi pipirai? Kuris – Lukošius ar Lukočius – bus laimingasis, kuriam atiteks stalo žaidimas „galvOK“?

Žaidimas „galvOK“ – šeštadieniais, 19.30 val. per TV3!

2021 12 11 16:24
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt