šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Škotai dėl gražesnių nuotraukų ryžosi antrai vestuvių ceremonijai (nuotraukos)
tiesa.com

Gražiausią gyvenimo dieną norisi atrodyti tobulai, tačiau jei to nepavyko pasiekti pirmu bandymu, yra išeitis – susituokti antrą kartą.

Škotijoje gyvenantis 36 metų Wiljamas Robertsonas ir jo žmona, 34-metų Dženis Robertson numetė maždaug 90 kilogramų, ir tada nusprendė susituokti antrą kartą, kad įamžintų save naujose vestuvinėse nuotraukose.

Sutuoktiniai iš Dunfermlino miesto ilgokai vartė prieš dešimt metų vykusių vestuvių fotoalbumą ir vieningai nutarė: ankščiau jie kiek atsainiai pažiūrėjo į savo didžiąją šventę, nuotraukose tikrai neatrodo patraukliai ir šios tiesiog nedaro jų laimingais.

Kaip sako Robertsonai, jaunystėje jie piktnaudžiavo greitu maistu, o gyvenime žodis sportas apskritai neegzistavo.

„Mes žinojome, kad turime viršsvorį, bet mes mylėjome ir mums tai buvo nesvarbu,“ – sako Dženis.

Sutuoktiniai teigia, kad norą keistis didžiąja dalimi lėmė baimė dėl sveikatos. Po to, kai Wiljamui buvo diagnozuotas diabetas, pora nusprendė radikaliai keisti savo gyvenimo būdą.

Antrą vestuvių dieną Robertsonus supo artimi giminaičiai ir draugai, įskaitant ir tris jų vaikus. Tai buvo pati nuostabiausia diena jų gyvenime.

„Kai mes pirmą kartą susituokėme, tai nebuvo labai gražu. Nešiojau didelių dydžių drabužius ir nė viena vestuvinė suknelė man tiesiog netiko. Buvo liūdna žiūrėti kaip atrodžiau. Bet kai aš antrą kartą nuvykau į vestuvinių suknelių saloną, galėjau pasimatuoti beveik visus suknelės modelius“, – pasakojo jaunoji.

[8226]

2017 09 04 11:25
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt