pirmadienis, rugsėjo 21 d.
Škotijoje buldogas šeimininkui nukando genitalijas - vyras jas buvo pasitepęs riešutų sviestu
tiesa.com
pixabay.com

Buldogas vardu Didysis Mažuliukas (Biggie Smalls) nukando savo šeimininko riešutų sviestu išteptas genitalijas. Medikams vyro lytinių organų prisiūti atgal nebepavyko. Vyras, kurio vardas ir pavardė šiuo metu neatskleista, be sąmonės greitosios medicininės pagalbos darbuotujų bei policijos pareigūnų buvo rastas Savo namuose Haddingtone, Rytų Lothian, Škotijoje.

Kaimynai sako girdėję, kaip šuo lojo apie 04:00, o po to apie 08:00 valandą ryto. Policija į įvykio vietą buvo iškviesta 14:30 vietos laiku. Policijos atstovai patvirtino dienraščiui the Times, kad vyras „išsitepė varpą bei sėklides riešutų sviestu ar kitu į tai panašiu maistiniu gaminiu”.

Auka buvo nuvežta į Edinburgo karališkąją ligoninę, tačiau jo genitalijų išsaugoti medikams nepavyko. Didysis Mažuliukas, įvykio vietoje rastas kruvinu snukiu, išvežtas į šunidę, kurioje buvo šeimininko noru užmigdytas.

Šeimininko draugas apibūdino šunį kaip „absoliutų angelą”. Dienraščiui the Daily Record jis pasakojo: „ Didysis Mažuliukas - ypač geras šuo, visai neagresyvus, gan nedidelis. Jis puikiai sutarė su kitais šunimis. Tikrai absoliutus Angelas - man labai patiko leisti su juo laiką. Jis labai bijojo garsų, mėgo, kai kasydavai pilvuką”.

2019 02 20 13:50
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt