antradienis, rugpjūčio 9 d.
Skyrybas išgyvenusi K. Jenner saulės voniomis mėgavosi nuoga
Alfa.lt
Scanpix
Kendall Jenner

Praėjus savaitei po išsiskyrimo su vaikinu Devinu Bookeriu, supermodelis instagrame paskelbė nuotrauką, kurioje ji deginasi visiškai nuoga, skelbia Eonline.

Birželio 26 d. Kendall Jenner pasidalijo nuotrauka, kurioje ji guli ant pilvo.

Kartu su pikantiška akimirka 26 metų mergina į įrašą įtraukė dar keletą, atrodytų, atsitiktinių nuotraukų, įskaitant vieną, kurioje ji jodinėja žirgu. Ji taip pat pasidalijo vaizdo įrašu iš automobilio, važiuojančio greitkeliu per saulėlydį.

Kendall beveik nesidrovi demonstruoti savo figūros. Dar balandį garsenybė instagrame dalijosi saulėtais kadrais.

Netolimoje ateityje gerbėjai gali išvysti daugiau pikantiškų Kendall nuotraukų, kol ji šiuo metu yra vieniša.

Birželio 22 d. žvaigždei artimas šaltinis sakė, kad ji ir Devinas išsiskyrė po dvejų metų, praleistų kartu.

„Neseniai Kendall ir Devinas išgyveno skaudžią situaciją ir buvo išsiskyrę maždaug pusantros savaitės“, – sakė šaltinis ir pridūrė, kad nors buvusi pora „labai šauniai praleido laiką“ Italijoje kartu per sesers Kourtney Kardashian vestuves, kai jie grįžo, pradėjo jaustis taip, kad nėra suderinami, ir suprato, kad jų gyvenimo būdas labai skiriasi.

Anot šaltinio, Kendall 25 metų NBA žvaigždei pasakė, kad ji „norėjo erdvės ir laiko“, tačiau tai gali būti ne galutinis išsiskyrimas.

„Nuo to laiko jie palaiko ryšį ir rūpinasi vienas kitu, – sakė šaltinis. – Jie abu tikisi, kad susitaikyti pavyks, bet kol kas yra išsiskyrę.“

2022 06 27 12:34
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt