antradienis, kovo 9 d.
Skyrybų dramą išgyvenantys Oksana ir Simas Jasaičiai kartu atostogauja Šventojoje
tiesa.com

Kol visa Lietuva aptarinėja žinomos atlikėjos Oksanos Jasaitienės ir krepšininko Simo Jasaičio skyrybų dramą, žinoma moteris patvirtino, jog jie atostogauja kartu. Lietuvos pajūryje leisdama laiką sutuoktinių pora daugiausiai dėmesio skiria savo sūneliui.

„Neketinu to slėpti. Jis žinojo, kad vyksime prie jūros, todėl atvažiavo aplankyti sūnaus. Jie jau matėsi ir Vilniuje“, – sakė atlikėja.

Pasiteiravus, kaip ji pati jaučiasi kai vyras, su kuriuo ji šiuo metu skiriasi, atvyko ilsėtis kartu į Šventąją, moteris nesutriko:

„Žinoma, tai nėra malonu ir visi tie dalykai skausmingi. Nelengva. Tik pagalvokite, kiek advokatas pridarė. Dėl visko, kas vyksta mūsų šeimoje, aš kaltinu tik jo advokatą. Tik pažiūrėkite kiek jis pridarė ir kokia nevaldoma ir vieša ta istorija tapo. Tačiau, nepaisant to, jis pamiršo vieną faktą. Atėjo laikas kai tėtis pasijuto tėčiu ir kad ir kaip jis stengtųsi ir kenktų Simo santykiams su vaiku, jam tai nepavyksta“.

 

“SPA Amber palace” uz Sventosios ir Palangos!Rekomenduoju!!! 100 m iki juros!!Ramus, geras poilsis!❤️☀️Spa ir aptarnaujantis personalas toks demesingas ir siltas!Geras savaitgalis su mazyliu pries darbus ☺️

2018 05 29 14:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt