penktadienis, rugsėjo 17 d.
Skyrybų istoriją išgyvenusi K. Meschino atskleidė nėštumą ir parodė nėščiosios pilvuką
Alfa.lt

Praėjusių metų pabaigoje skyrybų dramą su grupės „Flying Saucer Gang“ nariu Remigijumi Daškevičiumi-Remiu išgyvenusi ir su buvusiu šios grupės nariu gyvenimą susiejusi influencerė, socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino instagrame pranešė nelauktą, bet džiugią naujieną – mergina atskleidė jau keturis mėnesius belaukianti naujos gyvybės.

K. Meschino ir jos širdies draugas Dominykas Ježeris, muzikos gerbėjams žinomas kaip OG Version, turėtų tapti tėvais, jei tik didelio dėmesio sulaukęs K. Meschino įrašas instagrame nėra pokštas. Mergina ne tik pranešė apie netikėtą nėštumą, bet ir parodė nėščiosios pilvuką.

„Mūsų kartu su Dominyku didžiausia svajonė išsipildė labai greitai – keturis mėnesius slėpti tikrai nebuvo lengva, bet tiems, kas bent kažkiek mus pažįstate ar atidžiai sekate – tikriausiai nebuvo sunku atspėti. Bandžiau mėtyti pėdas, bet gavosi gana juokingai. Esame be proto laimingi ir jaučiamės apdovanoti likimo. Sunku jausmus šia tema sudėti į žodžius, tik tie kas iš meilės yra atvedę į pasaulį gyvybę supras, kas tai per stebuklingas jausmas. Man už šeimą niekada gyvenime nebuvo nieko svarbiau ir dabar yra neįtikėtina, jog atėjo mūsų laikas kurti savo mažytę šeimą. Greit būsime tryse. BEGALYBĖ MEILĖS“, – po nuotrauka, kurioje įsiamžino kartu su gyvenimo draugu, rašė K. Meschino.

View this post on Instagram

Mūsų kartu su Dominyku didžiausia svajonė išsipildė labai greitai ????♥️ keturis mėnesius slėpti tikrai nebuvo lengva, bet tiems kas bent kažkiek mus pažįstate, ar atidžiai sekate - nebuvo tikriausiai sunku atspėti ???????? Bandžiau mėtyt pėdas bet gavos gan juokingai???????? Esame be proto laimingi ir jaučiamės apdovanoti likimo ☺️ Sunku jausmus šia tema sudėti į žodžius, tik tie kas iš meilės yra atvedę į pasaulį gyvybę supras kas tai per STEBUKLINGAS JAUSMAS ✨ Man už šeimą niekada gyvenime nebuvo nieko svarbiau ir dabar yra neįtikėtina jog atėjo mūsų laikas kurti savo mažytę šeimą ???????? greit būsime tryse ♥️ BEGALYBĖ MEILĖS P.S žurnalistai, kol kas nieko nekomentuosime, manau dar bus labai daug laiko apie tai pasiplepėti!☺️ P.P.S atsiprašau visų draugų ir pažįstamų už milijoną atmaskių ir mini pamelavimų per paskutinius mėnesius???????? #family Nuotrauka @shotbylukas Stilius @vunderkinde Makiažas @rutagrigone_makeup Plaukai @anzelikawojc

A post shared by KAROLINA MESCHINO ???????????????????????? (@karolinameschino) on

Neseniai savo vardo drabužių ir aksesuarų parduotuvę atidariusi mergina apie draugystę su D. Ježeriu pranešė šių metų pradžioje, dar nespėjus nutilti skyrybų istorijos su R. Daškevičiumi atgarsiams.

2020 07 19 17:34
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt