šeštadienis, liepos 4 d.
Slapta susituokė J. Bieber'is
tiesa.com

Prieš du mėnesius susižadėję Justinas Bieberis ir Hailey Baldwin be pašalinių akių ketvirtadienį susituokė Niujorke. Apie žymios poros santuoką remdamasis šaltiniais praneša žurnalas People.

24-erių atlikėjas ir trejais metais jaunesnė jo išrinktoji susituokė civiline santuoka, tačiau pasak šaltinio, kalbėjusio su žiniasklaida, pora planuoja ir bažnytinę ceremoniją, taip pat ir didelę šventę su šeima ir draugais.

J. Bieberis ir H. Baldwin susižadėjo prieš du mėnesius. Mergina yra žinomo amerikiečių aktoriaus Stepheno Baldwino dukra.

Iš Kanados kilęs J. Bieberis prieš keletą metų turėjo bėdų dėl priklausomybių, tačiau pastaruoju metu, atrodo, jas atlikėjas yra įveikęs.

Anksti išgarsėjusio J. Bieberio vadybininkas Scooteris Braunas neseniai pasakojo, kad dėl priklausomybių pavojus buvo iškilęs ne tik dainininko muzikinei karjerai, bet ir sveikatai. Kaip rašo Eonline.com, S. Braunas baiminosi dėl jo gyvybės.

„Kai jis turėjo pinigų pasprukti nuo manęs, išskristi į kitą šalį ir ten ilsėtis, bijojau, kad jo neteksiu, kasnakt jaudinausi, kad kitą rytą jo jau nebebus, – sakė S. Braunas. – Maniau, kad jis mirs, naktį užmigs, o jo organizme bus tiek daug šlamšto, kad kitą rytą jis nebepabus.“

Giliausioje duobėje J. Bieberis buvo atsidūręs apie 2014-uosius, kai jo vardas žiniasklaidoje linksniuotas dėl vairavimo išgėrus ir po to sekusio sulaikymo ar lenktynių prabangiu automobiliu Majamio gatvėmis. Tuo metu hitų atlikėjui buvo vos 19 metų.

ŠALTINIS:alfa.lt

2018 09 15 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt