trečiadienis, liepos 6 d.
Šmeižto bylą laimėjęs J. Deppas paskelbė apie naują albumą su gitaristu J. ​​Becku
Alfa.lt
Scanpix
Johnny Deppas

Netrukus pasirodys naujas Johnny Deppo projektas. J. Deppo atstovas patvirtino, kad kitą mėnesį aktorius išleis naują albumą su gitaristu Jeffu ​​Becku, skelbia Eonline.

J. Beckas pranešė apie artėjančią projekto išleidimo datą per birželio 2 d. pasirodymą su J. Deppu Geitshede, Anglijoje.

„Sutikau šį vaikiną prieš penkerius metus ir nuo to laiko mes niekada nenustojome juoktis, – sakė J. Beckas. – Mes iš tikrųjų sukūrėme albumą. Nežinau, kaip tai atsitiko. Jis pasirodys liepos mėnesį.“

J. Beckas ir J. Deppas pastaruoju metu Britanijoje daug kartų lipo ant scenos. Pirmą kartą aktorius prisijungė prie J. Becko per koncertą Šefilde gegužės 29 d. Vėliau jiedu koncertavo Roberto Alberto salėje Londone, kur buvusi J. Deppo mylimoji Kate Moss buvo pastebėta paliekanti savo vietą po koncerto. Kate pasirodė koncerte praėjus šešioms dienoms po to, kai ji davė parodymus teisme dėl šmeižto prieš jo buvusią žmoną Amber Heard.

Viso jų turo metu J. Deppas kartu su J. Becku grojo klasikinių hitų koverius, tokius kaip Marvino Gaye „What's Going On“ ir Jimi Hendrixo „Little Wing“, kaip matyti iš pasirodymų paskelbtuose vaizdo įrašuose. Duetas taip pat atliko savo 2020 m. bendrą kūrinį pavadinimu „Isolation“ – 1970-ųjų Johno Lennono dainos perdirbinį tuo pačiu pavadinimu.

Žinia apie būsimą jų albumą pasirodė praėjus vos dienai po to, kai J. Deppas laimėjo ieškinį dėl šmeižto.

J. Deppas padavė ieškinį A. Heard, kai 2018 m. ji parašė straipsnį „The Washington Post“. Asmeninėje esė A. Heard pavadino save „vieša figūra, atstovaujančia prievartai šeimoje“. Ji kūrinyje niekada neminėjo J. Deppo vardo. J. Deppo advokatai ankstesniuose teismo dokumentuose tvirtino, kad A. Heard „sukūrė istoriją, tikėdamasi sulaukti teigiamos viešumos ir paskatinti jos karjerą“.

2022 06 06 18:10
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt