penktadienis, rugsėjo 25 d.
Socialinių tinklų žvaigždė Ilona „Šokio revoliucijoje“: esu pripratusi prie Naglio kritikos
tiesa.com
Asmeninio albumo nuotrauka

LNK „Šokio revoliucijos“ projekto scenoje šį sekmadienį tęsis kovingas dvikovų etapas. Čia įspūdingą pasirodymą keturiese ant dviejų stulpų sukurs ir socialinių tinklų žvaigždė, „pole dance“ šokio stiliaus profesionalė ir studijos įkūrėja Ilona Radavičiūtė. Ji dvikovų scenoje pasirodys drauge su „Pole dance teatru“.

Prieš šešerius metus, apie Lietuvai tuomet dar mažai žinomą „pole dance“ šokių stilių, užsienyje sužinojusi Ilona, užtruko vos du metus, perprasti daug jėgos reikalaujantį sportą ir įvaldyti sudėtingiausius judesius. 2015 metais Ilona nusprendė, jog Vilnius jau pasiruošęs, tuo metu, tik antrajai studijai ir pradėjo nuosavą verslą.

„Sportas mane sužavėjo, nes jame be galo daug iššūkių: nuo skausmo, reikalingos nežmoniškai daug fizinės jėgos ir pastovaus spaudimo iš visuomenės dėl nepagrįstų stereotipų. Veiklai įsivažiuoti prireikė laiko. Tačiau žmonės visuomet labai smalsiai renkasi į įvadines pamokas, yra be galo daug norinčių išbandyti save. Tačiau pabandžius pasilieka tikrai ne visi, nes sportas yra sudėtingas, tam reikia užsispyrusio charakterio, todėl tikrai nėra skirtas bet kam“,– pasakoja „RAI studio“ atidariusi Ilona.

Šešerius metus profesionaliai šokanti projekto dalyvė neslepia, kad prie šio šokio stiliaus populiarinimo stipriai prisidėjo ir socialiniai tinklai. O dar didesnis susidomėjimas šokiu ant stulpo, prasidėjo jai susipažinus su Nagliu Bierancu.

„Pradžioje turėjau kokius 5 tūkstančius sekėjų, „Instagram“ platformą naudojau „pole dance“ sklaidai. Tada susipažinome su Nagliu, tad tapau per jį matoma didesnei auditorijai. Nuo to laiko sekėjai auga iki dabar, tikriausiai užsuka ir susidomėję veikla, pasilieka“,– svarsto Ilona, kurios veikla „Instagram“ platformoje šiuo metu domisi beveik aštuoniolika tūkstančių sekėjų.

Dalyvė juokiasi, jog dalyvauti projekte, kuriame jai teisėjauti turi vienas iš geriausių draugų tikrai nebuvo nepatogu ar keista. Tačiau jokių patarimų, savo pasirodymų atžvilgiu, iš Naglio Bieranco taip pat negauna. O kai kuriais atvejais, net priešingai – kritikos sulaukia daug daugiau.

„Kažkaip sugebėjom abu įsijausti į savo vaidmenis: jis – meistras, aš – dalyvė ir palikti draugystę už projekto ribų. Laisvalaikiu neaptarinėjame šio projekto per daug. Tikriausiai abu jaučiame, kad nepriimtina būtų nei man žvejoti patarimų, nei jam jų dalinti. Abu pasikalbame apie nebent jau įvykusius pasirodymus ir kitus dalyvius, kas patiko labiausiai ir panašiai, tačiau tik kaip draugai“,– sako Ilona, kuri šio sekmadienio dvikovoje, po savo pasirodymo kartu su „Pole dance teatru“ iš Naglio Bieranco netikėtai sulauks itin aštrių kritikos strėlių.

„Visai nenustebino toks aštrus jo komentaras, nes esu pratusi prie tokios jo kritikos. Buvo kilusi mintis pradėti diskusiją, kaip su draugu, bet, vėlgi, prisiminiau savo rolę projekte, jog esu dalyvė, stovinti prieš meistrą. Geriausia, ką galėjau padaryti – oriai išklausyti kritiką“,– juokiasi Ilona ir pripažįsta, jog iš dalies sutinka su Naglio išsakyta nuomone apie vieną iš jų pasirodymo pasirinkimų.

Kas taip stipriai Nagliui Bierancui nepatiko „Pole dance teatro“ pasirodyme ir kokį šou sukurs vienos geriausių šalyje „pole dance“ šokėjų drauge su profesionaliais baleto artistais, pamatyti bus galima jau šį vakarą, 19:30 „Šokio revoliucija“ projekte per LNK.

2019 10 13 13:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt