trečiadienis, rugpjūčio 5 d.
Spektaklis „Arklio Dominyko meilė“ - dideliam ir mažam
tiesa.com

Gruodžio 9 dieną, sekmadienį, artėjančių Kalėdų proga, vaikai su tėveliais galės apsilankyti Valstybinio Jaunimo teatro spektaklyje „Arklio Dominyko meilė“, kuris bus rodomas Londone. Šis spektaklis pastatytas pagal didelio pasisekimo sulaukusią Vytauto V. Landsbergio knygą. Spektaklyje vaidins Gediminas Storpirštis ir Neringa Varnelytė, o po jo mažieji sulauks ir kalėdinių staigmenų.

Rašytojas Vytautas V. Landsbergis (g. 1962) sukūrė labai savitą, keistą, kupiną švelnaus humoro, taip pat nuoširdžių draugystės, ištikimybės ir meilės jausmų pasaką. Spektaklio siužetas, kurį režisavo Albertas Vidžiūnas - stebinantis ir tuo pačiu paradoksalus. Laukinis arklys Dominykas, kuris mėgo žaisti su varlėmis slėpynių, kuklioj lietuviškoj pievelėj sutinka ir pamilsta gražią ir truputį aikštingą rugiagėlę. Artėjant žiemai, arklys paslepia rugiagėlę po akmeniu, nes šalna kėsinasi ją sušaldyti, o pats iškeliauja į Afriką. Jo kelionė įdomi ir sudėtinga. Dominykas susitinka baltąją mešką, krokodilą, kupranugarių, beždžionėlių, begemotuką ir kitokių veikėjų, išklauso jų gyvenimo istorijų, kai ko juos pamoko. Pagaliau Dominykas patenka į rugiagėlių pievą, iš kurios kilusi jo mylimoji. Artėjant pavasariui Dominykas grįžta į Lietuvą, nes iš po akmens vėl turi išdygti jo rugiagėlė. Gimimo dieną savajai rugiagėlei Dominykas dovanoja vardą – Svajonė.

Vytautas V. Landsbergio kūriniai vaikams pasižymi netikėtomis žanrinėmis jungtimis. Autorius sukuria labai savitą, poetišką atmosferą, žiūrovus verčia šypsotis ir kartu mąstyti apie esmingus gyvenimo reiškinius, svarbias moralines vertybes.

Įsiklausydami į unikalų autoriaus tekstą, spektaklio kūrėjai sceninėje „Arklio Dominyko versijoje“ žada išsaugoti absurdo stilistiką, kurią netikėtai gali keisti, papildyti dvasinės temos, melodramą – anekdotas, detektyvą – mistiniai siužeto posūkiai ar kelionės į egzotiškus kraštus. Jaunimo teatro spektaklis „Arklio Dominyko meilė“ skatins vaikus žaismingai mąstyti, kūrybiškai ir optimistiškai vertinti aplinkinį pasaulį. Tai vienas iš retų kūrinių, kuris vienodai gali būti įdomus įvairaus amžiaus žiūrovams.

Renginys vyks:
Gruodžio 9 d., sekmadienį, 12 val. (bilietai internetu 12 val. spektakliui)  ir 16 val. (bilietai internetu 16 val. spektakliui).
 
Adresas: Stratford Circus, Theatre Square Stratford, London E15 1BX
Bilieto kaina - 10, 15, 20, 25 svarai. Bilietų kiekis ribotas, renginio dieną bilietai brangs.
 
Bilietus galite įsigyti:
„Tiesos“ redakcijoje, skambinant telefonu: 02085360065
 
„Tiesos“ puslapyje, internetu, paspaudę čia >>>
 
„Lituanica“ knygyne „Knygnešys“, adresu:
Lituanica Shopping Center
Beckton Retail Park
Alpine Way, LONDON, E6 6LA
 
Vida & Sons parduotuvėse:
574 Rainham Road South, Dagenham, Essex, RM10 7XD
433 Porters Avenue, Dagenham, Essex, RM9 4ND
53 New North Road, Hainaulf, Essex, IG6 2UE
60 Hare Street, Woolwich, London, SE18 6LZ
12 Argall Avenue, Unit 3, Leyton, London E10 7QE
 
Dažniausiai užduodami klausimai
 
 
Ar nusipirkus pigesnius bilietus, galėsime gerai matyti sceną?
Spektaklis vyks profesionalioje teatro scenoje, kuri yra pritaikyta ir vaikų spektakliams, todėl nepriklausomai nuo kainos, visiems žiūrovams garantuojame gerą matomumą.
 
Planuoju atvykti su dviem vaikais, kurių vieno amžius - 5 metai, kito - 4 mėnesiai. Ar reikės bilieto ir jaunesniam kūdikiui?
Visiems vaikams iki 2 metų įėjimas į spektaklį yra nemokamas, tad drąsiai galite atvykti su visa šeima.
 
 
Planuoju atvykti su kūdikiu, ar bus kur palikti vežimėlį?
Taip, tokia vieta teatro patalpose bus.
 

2012 11 21 16:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt