trečiadienis, sausio 20 d.
Stano ir Zvonkus patraukė per dantį FSG ir OG Version: logikos ieškoti teko ilgai
tiesa.com
fotomontažas
Stano, D. Zvonkus ir R. Daškevičius

Po Karolinos Meschino, „Flying Saucer gang“ nario Remigijaus Daškevičiaus ir Dominyko Ježerio-OG Version skandalo reperiai išleido naujus kūrinius, kuriuose pateikė savo atsaką. Nauji reperių kūriniai sulaukė ir žinomų žmonių reakcijų, tarp jų ir Stano su Zvonkumi.

Prieš keletą savaičių kilus skandalui tarp K. Meschino, R. Daškevičiaus ir OG Version, reperių grupė „Flying Saucer Gang“ išleido kūrinį pavadinimu „Šaukštai po pietų“. Kaip manoma, šis kūrinys yra Remigijaus atsakas jį išdavusiam draugui.

Po šio kūrinio reperis OG Version taip pat nutraukė tylą ir atsakė nauju kūriniu. Sausio 13-ąją reperis „YouTube“ kanale pasidalijo kūriniu „Žmonės nesupras“, kuris, kaip manoma, yra atlikėjo atsakas į kilusį skandalą.

Šie kūriniai ir visas skandalas internete sulaukė įvairių reakcijų ir komentarų. Į tai sureagavo ir ne vienas žinomas žmogus. Atlikėjai Stano ir Deivydas Zvonkus reperių dainas patraukė per dantį savo naujame kūrinyje „Žmonės nesupras, kad šaukštai po pietų“. Šioje dainoje atlikėjai reperių tekstus pabandė įvertinti iš lituanistinės pusės. Žinomi vyrai reperių tekstuose ieškojo sakinių su kalbos ar sintaksės klaidomis.

„Šį kartą Lietuvių reperių tekstus pabandėme įvertinti iš lituanistinės pusės. Patirties šioje srityje turime – Stano neseniai netgi knygą parašė. Pasirinkome į nuožmią kovą dėl moters stojusių Og Version ir FSG naujausių dainų tekstus. Norėjome surasti sakinių su kalbos ar sintaksės klaidomis. Tiesą sakant, neradome sakinių be klaidų. Kai kur mintys pateikiamos taip, kad prasmės ar logikos ieškoti teko ilgai.

Labiausiai įstrigusias frazes išanalizavome, pritaikę savo įgimtus repavimo sugebėjimus. Labai „džiaugiamės“, kad Lietuvos jaunimas savo kūryboje nenumoja ranka į lietuvių kalbą. Globalėjančiame pasaulyje neišpasakytai svarbu saugoti ir puoselėti mūsų tautos kultūrinę savastį. Iš FSG ir OG Version kūrybos būsimosios kartos mokysis žodžio ir minties dėstymo meno gimtąja kalba. Netgi jei autoriams atrodo, kad „Žmonės nesupras“, - taip savo naują kūrinį paaiškino Stano ir Zvonkus.

2020 01 17 12:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt