pirmadienis, sausio 17 d.
Stano prakalbo apie sustiprinančiąją vakcinos dozę: koks dar trečias skiepas su tiek antikūnų?
Alfa.lt
LRT
Stanislavas Stavickis-Stano

Dainininkas Stanislavas Stavickis-Stano prakalbo apie sustiprinančiąją vakcinos nuo COVID-19 dozę, kuria šiuo metu skiepijasi vis daugiau žmonių. Žinomas vyras teigė, kad pats turi pakankamai antikūnų ir svarstė, kas nutiks imuninei sistemai gavus trečiąją dozę.

Savo mintimis Stano pasidalijo feisbuke.

Eeeeee!!! Stop!!!

Kas čia ką tik įvyko dėl antikūnų testų?

Aš jokiais būdai ne prieš skiepus, pažįstate mane.

Pasidariau du skiepus. Taip, būčiau daręs ir trečią, bet turiu tiek antikūnų, kad galėčiau vien papūtęs ant sergančiojo jį išgydyti. Koks dar trečias skiepas su tiek antikūnų?

Šiuo metu turiu virš 5 tūkst. pagal BAUmL ir virš 40 tūkts. pagal AU/mL.

Tai reiškia, kad jei nebūčiau turėjęs kraujo vėžio, galėčiau dalintis savo krauju ir jo komponentais su sunkiai sergančiais COVID-19. Mano kraujas juos gydytų. Kam man skiepas dabar?

Kas nutiks su imunine sistema, kai prie dabartinio kiekio gaus dar ir trečią skiepą? Bliamba, juk niekas nežino. Nejuokinga.

Papasakosiu, kaip gavau tiek antikūnų.

Praėjus pusmečiui po antro skiepo, rugsėjo gale, pasidariau pirmą antikūnų testą. Testas parodė, kad turėjau 600 pagal AU/mL.

Spalio pradžioje mano vyriausias vaikas susirgo COVID-19. Aš simptomų ryškių nejaučiau, testai nieko nerodė. Dėl viso pikto izoliavausi.

Spalio gale pasidariau antikūnų testą ir žiauriai nustebau! Aš jau turėjau 26.532 pagal Au/mL. Didžiuliai skaičiai. Per mėnesį mano antikūnų kiekis padidėjo keturiasdešimt tris kartus. Manau, kad ir asilui aišku – aš persirgau COVID-19 be simptomų.

Na, ir paskutinį antikūnų testą pasidariau vakar. Mano antikūnų skaičius dar labiau padidėjo. Dabar turiu virš virš 5 tūkst. pagal BAUmL ir virš 40 tūkst. pagal AU/mL.

Ką jūs darote? Juk daugybė žmonių panašioje situacijoje. Daugybė turi itin didelius antikūnų rodiklius ir didžiulę apsaugą nuo COVID-19. Tai jie gavo persirgę.. Persirgę be simptomų, todėl ir nėra įrašo e-sveikatoje, kad persirgęs.

STOP. Pamąstykite. Nedarykite nesąmonių“, – socialiniame tinkle rašė Stano.

2021 12 29 17:09
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt