penktadienis, sausio 28 d.
Stilistė A. Jagelavičiūtė kreipėsi į Vyriausybę: gal baigsite tyčiotis iš normalių žmonių?
Alfa.lt
Facebook
Agnė Jagelavičiūtė

Stilistė Agnė Jagelavičiūtė ketvirtadienio rytą pasisakė apie planuojamą dar vieną Šeimų sąjūdžio mitingą. Pasak žinomos moters, dėl rengiamų mitingų vėl teks vaikus mokyti namuose, o tėvai negalės eiti į darbą ir bus sugriežtinti karantino ribojimai.

Savo pastebėjimus A. Jagelavičiūtė išsakė instagramo „story“.

„Aš kreipiuosi į visai negerbiamą Vyriausybę ir visai negerbiamą Vilniaus merą. Jūs gal baigsite tyčiotis iš normalių žmonių su savo sup... mitingais? Tiesą sakant, taikau tai ir visoms draugiškoms eitynėms už meilę, už saulę, už bulvių auginimą, už kolorado vabalus, už batonų kepimus, už kitus b...

Jūs bl... suprantate, kad ateina žiema ir mes visi sėsime į šitą sup... mokymą namuose, kuriame reikia 18 prisijungimų, kur tėvai negali eiti į darbą ir tuoj bl... ėst neturėsite ką per tuos savo mitingus.

Dar vienas dalykas, girdėjau per žinias, kad Lietuvoje labai didelė bedarbystė. Laidoje pasakė, kad Lietuvoje baisi bedarbystė ir kas trečias bedarbis yra jaunas žmogus. O mano teisininkas šiomis dienomis negali pervesti atlyginimų darbuotojams, negali rūpintis mano teisiniais reikalais, žinote, kodėl? Todėl, nes jis turi restoraną ir žinote, ką jis veikia? Jis bl... dirba padavėju, nes bl... jauni žmonės, yra orūs ir jiems reikia orių atlyginimų. Tai kol mes chujarinam dieną naktį ir mokame mokesčius pašalpiniams, jie tau bl... tūsinasi prie Seimo, o po to mūsų vaikus per jų tūsus uždaro. Eikit jūs visi n... Geros jums bl... dienos", - socialiniame tinkle kalbėjo A. Jagelavičiūtė.

Alfa.lt primena, kad pedagogei Astrai Astrauskaitei Vilniaus miesto savivaldybė leido rengti naują mitingą prieš valdžios ribojimus galimybių paso neturintiems gyventojams.

Kvietimas į mitingą rugsėjo 18 dieną Rotušės aikštėje platinamas socialiniuose tinkluose, trečiadienį pranešė LNK Žinios.

A. Astrauskaitė paprašė leidimo mitingui iki 700 žmonių.

„Teisės aktai mus iš tikrųjų įpareigoja suteikti leidimus protesto akcijoms su sąlyga, kad dalyviai laikysis visų reikalavimų“, – sakė sostinės savivaldybės administracijos direktorė Lina Koriznienė.

2021 09 16 17:10
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt