šeštadienis, gruodžio 4 d.
Su laukiniu gyvūnu nusifotografavęs M. Bertulis sulaukė kritikos: tai yra gėdinga
Alfa.lt
Asmeninis archyvas
Mantas Bertulis

Prodiuseris, keliautojas M. Bertulis šiuo metu atostogauja Rytų Afrikoje esančioje Zambijoje. Saulėtoje šalyje žinomas vyras kartu su bičiuliu Danieliumi Bunkumi keliauja jau kelias savaites, o atostogų akimirkomis dalijasi socialiniuose tinkluose.

Neseniai tiek M. Bertulis, tiek D. Bunkus fotografavosi su laukiniais gyvūnais, tačiau įamžintos nuotraukos supykdė internautus.

Vienoje fotografijoje M. Bertulis pozuoja su gepardu, kurį laiko už pavadžio.

„Kiekvienas mes naminius gyvūnus suprantame skirtingai. O šiaip tai vienas įspūdingiausių momentų gyvenime. Tiesiog eilinis pasivaikščiojimas kieme su greičiausiu pasaulio sausumos gyvūnu“, – feisbuke skelbė M. Bertulis.

Komentarų skiltyje sekėjai neslėpė pasipiktinimo šiuo M. Bertulio poelgiu.

„Turbūt pati neįdomiausia tavo kelionė – jokio dėmesį traukiančio ar prasmingo content'o. Sėdit viešbutyje, geriat, varinėjat po „nutrintas“ popsines ekskursijas, vėl geriat ir galiausiai šita bjauri foto... Nežinau, kam jūs tą operatorių ėmėte, bet akivaizdu, kad jam be pagėrimo su jumis nėra ką veikti. Būtum nors Mildą paėmęs, tai kažką prasmingo gal būtų parodyti, o dabar... Kažkaip jaučiu downgrade'ą“, – nuomonę išsakė internautas.

„Šiaip nu nefaina sakyti, bet šita foto tikrai baisi. Ji atspindi šlykščias žmonijos „evoliucijos“ grimasas, kur fckn dvikojis vieną dieną įžvelgė savo pranašumą prieš kitas rūšis ir nusprendė kilpa ant kaklo smaugti savo planetą, laukinę gamtą ir what not dėl savo vartotojiškų poreikių ir pramogos. Kol planeta ir laukinė gamta negrįžtamai ėmė dusti. Nu tikrai sad“, – komentavo kitas sekėjas.

Bliamba, Mantai, viena yra varinėti po wild parkus ir fotkint ten gyvūnus laisvėje, tai, kam pasirašei čia, yra gėdinga“, – teigė internautas.

Kritikos negailėjo ir žinomi žmonės: „Klaiki nuotrauka“, – komentavo TV laidų prodiuseris Haroldas Mackevičius. „Tpfū n***, šlykštu“, – po nuotrauka rašė komikas Paulius Ambrazevičius.

2021 11 09 18:57
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt