penktadienis, birželio 5 d.
Su vėžiu kovojantis Stano atskleidė, kas nutiko per pastarąsias dienas
tiesa.com

Visai neseniai dainininkas Stanislavas Stavickis-Stano patvirtino jau gerą pusmetį pramogų pasaulio užkulisiuose sklandžiusius gandus – jis serga vėžiu. Apie užklupusią ligą vyras pranešė socialiniuose tinkluose, kur kaipmat sulaukė daugybės jautrių ir palaikančių žinučių.

Sekmadienio vakarą dainininkas išreiškė padėką savo gerbėjams, draugams ir artimiesiems, tikindamas, kad aplinkinių palaikymas naudingas ne tik jam, bet ir kitiems susidūrusiems su onkologinėmis ligomis.

„Niekada nebūčiau pagalvojęs, kad Jūsų pas mane tiek daug, net septyniolika tūkstančių. Galėčiau pasakyti, kad jaučiuosi labai dėkingas, bet tie žodžiai, žodžiai... Geriau papasakosiu, kas nutiko per pastarąsias dienas ir galbūt tai paaiškins daugiau, – nuoširdžią žinutę pradėjo dainininkas. – Aš gavau šimtus laiškų iš žmonių, kuriems likimas skyrė panašius išbandymus.

Vieni patys serga, kiti rūpinasi sergančiais vaikais ar artimaisiais ir visus šiuos laiškus sieja bendra mintis – galima išgyventi bet kokį skausmą, jei gali juo pasidalyti arba tiesiog pasipasakoti. Realiai istorija, kuria pasidalijau feisbuke, – tai vieno žmogaus, Stano, pasakojimas, niekuo nesiskiriantis nuo kitų, panašaus likimo žmonių pasakojimų.

Ypatinga šią istoriją padarėte Jūs komentuodami, „šerindami“, „laikindami“ ir nelikdami abejingi. Jūs ne vien man linkėjote sveikatos ir stiprybės, bet ir visiems su panašia liga susiduriantiems žmonėms. Jūsų dėka geriau pasijautė tūkstančiai. Nuoširdžiai dėkoju. P. S. Sveikata mano dabar tikrai puiki, jaudintis neverta, nemeluoju. Ir labai panašu, kad viskas bus gerai“, – „Facebook“ paskyroje rašė S. Stavickis-Stano.

2018 11 19 09:55
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt